2410
2404
عنوان

به نظرتون پرستار ها تفریح هم دارن؟

297 بازدید | 22 پست

چون همش میگن شیفت هستن و ساعت کارشون بالا هست (نمیدونم چند ساعت در روز کار میکنن) 

فکر میکنم اصلا هیچ تفریحی ندارن 😐

عضو گروه قرمز مانکن های زیبا ❤😌 تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۵ 🤗وزن شروع ۸۵/۱۵۰😑وزن فعلی ۸۵/۱۵۰😏 وزن هدف ۶۰😍 به امید موفقیت و رسیدن به آرزوی ۱۸ ساله ام 🙃🤍 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدما عادت دارن همیشه اعتراض  کنن 

پرستار میگه سخته 

دکتر میگه سخته 

وکیل میگه سخته 

اره سخته اما شیرینه 

تفریحم دارن 😄

دانشجو پرستاری_خوشحال میشم سوالی داشتین راهنمایی کنم
2402
2421
خخخ من پرستارم تفریح داریم ولی کمتر از بقیه

میشه مثلا رفتکلاس موسیقی و زبان و ورزش اینا هم ادامه داد؟ یا از فرت خستگی باید خوابید😄

عضو گروه قرمز مانکن های زیبا ❤😌 تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۵ 🤗وزن شروع ۸۵/۱۵۰😑وزن فعلی ۸۵/۱۵۰😏 وزن هدف ۶۰😍 به امید موفقیت و رسیدن به آرزوی ۱۸ ساله ام 🙃🤍 

اره. میرن  تفدیحاتشونو سر وقت . 

تا آخر عمرم به خدا اعتماد نمیکنم .‌به پدر مادرم هم همینطور ....!. ۱۳ سال قبل خیلیا در حقم ظلم کردن اونم ظلم بسیار بزرگ .‌خواستم انتقام بگیرم خانوادم نذاشتن و گفتن آبرو داریم و بسپار به خدا . خدا چند سال بعد انتقامت رو میگیره تاوان پس میدن.۱۳ سال گذشت....!  نه خدا انتقامی گرفت نه تاوانی دادن .کاش همون ۱۳ سال قبل  نه به خدا اعتماد میکردم نه به خانوادم و شدیدترین و بدترین انتقام رو ازشون میگرفتن تیکه تیکه میشدن ....! 
یه هفته صبح یه هفته عصر  هفته سوم یه روز در میون شب

شا پرستارید؟ چه جالب ولی شنیده بودم هر ۳ روز اینا در هفته شیفت هستن بعد تایم خاصی هم نداره یهو میبینی همش شیفت هستی

میشه ولی بستگی به محیط کار داره 

چطوری پیشه رفت بیمارستان های تامین اجتماعی ؟ شما نمیتونید برید؟

چی؟من آزمون استخدتمیش رو دادم

پیگم چطوری میشه رفت بیمارستان های تامین اجتماعی مشغول شد؟ با لیسانس پرستاری نمیشه؟

شا پرستارید؟ چه جالب ولی شنیده بودم هر ۳ روز اینا در هفته شیفت هستن بعد تایم خاصی هم نداره یهو میبین ...

نه

جاریم هست و خبر دارم

خودم هم که یه ماه بستری بودم

شیفتشون اینجوری بود

البت بعضی هاشون دوتا بیمارستان کار میکنن یا نیروی کمکی یه بیمارستان دیگه هم هستند

2420