2726
من روز اول میخواستم از روغن بچه برای چرب کردنش استفاده کنم ولی دکتر و میدوایف گفتند روغن زیتون بزن فقط
الان دو ماهشه و از دیروز سرش و بغل های گوشش جوش زده و قرمزه و روی گونه هاشم همین طور و پوسته میده و دستش از قبل همیشه روی سرش بود یه حالتی مثل خاروندن نمیدونم الان دیگه نزدم ولی میخواستم بدونم چی خوبه؟
ببرمش دکتر؟
اخه همیشه از اول سرشو صورتش رو با دستش میمالید ولی از دو سه روزه پیش اول روی سرش پوسته شده بعدش از دیشب مثل کهیر شده روی سرش و قرمزه روی یکی از گونه هاش هم جوشهای قرمز ریز ریخته بیرون
غیر از شیر چیزی نخورده
دیشب حمامش هم کردم یعنی گرمیش شده؟ یعنی روغن زیتون گرمی میده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانم مامی آریا :

پوسته پوسته شدن سر بچه من شنیدم طبیعیه .. بعضی نی نی ها اینطوری میشن و خوب میشن .. ولی جوش ها و کهیرهاش فکر میکنم اگه شیرخودتون رو میدین شاید چیزی خوردین که یک کم بهش حساسیت داده ..

ولی با اینحال باز هم با یک دکتر پوست مشورت کنید .. روغن زیتون خیلی چربه .. لوسیون های بچه چربه ولی سریع جذب پوست میشه و اثری نمیگذاره ..

من خودم لوسیون و روغن بچه mother care استفاده میکردم...
من روغن مادر کر میزنم.اما این نشونه هایی که گفتی به نظرم از روغن نیست.احتمالا حساسیته واگه شیر خودتو میدی ببین چی خوردی.هرچی مادر بخوره رو بچه اثر داره.دختر منم اینطور شد چون من پیتزا خورده بودم!!!در ضمن بچه ها ممکنه به بو هم حساسیت بدن حتی به بوی ادکلن باباشون(البته نه به این شکل)
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!