2733
2734
عنوان

امروز از اول چله مو شروع کردم

132 بازدید | 14 پست

امروز از اول چله مو شروع کردم

🟥 هرکی ام انجام داده و حاجت روا شده جواب بده بگه چه چیزاییو بیشتر رعایت کرد؟ 

چون وسواس شدم زود زود چله مو باطل میکنم 🟥یکی از دوستام یه چند روز پیش خواب دیده بود با عشقم ازدواج کردم و بچه دار شدم بهش گفتم بچم ۱۰/۱۰ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه پیدا شده اون شب قبل از اینکه دوستم خواب ببینه از خدا خواستم واسم یه دونه نشانه بفرسته 🟥دیگه نمیدونم نشانه بود یا ن 

ولی امروز بازم وسواس شدم چله مو باطل کردم از اول شروع کردم

🟥التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچت پیدا شده یعنی چی

ن جانم میگم از خدا خواستم یه نشانه واسم بفرسته صبحش دوستم گفت خواب دیدم تو با عشقت ازدواج کردی و بچه دار شدی بچتم دختره بهم گفتی تاریخه ۱۰/۱۰ساعت۱۰:۱۰دقیقه دخترم به دنیا اومده(دوستم خواب دیده بود )

چرا چله رو خراب میکنی گناه داره استغفار کن و ادامه بده اگر کوتاهی میکنی

بخدا وسواس گرفتم همش فک میکنم چله م باطله ولی تین بار دیگه میخوام تا اخر بگیرم نمیخوام باطلش کنم این بار با صد لعن و سلام میخونم 

بخدا وسواس گرفتم همش فک میکنم چله م باطله ولی تین بار دیگه میخوام تا اخر بگیرم نمیخوام باطلش کنم این ...

صد لعن و سلام رو که باید بگی قانونشه حتی اگرگناهی کردی استغفار کن و ادامه بده وسواس هم نداشته باش نمازات اول وقت بخون غیبت نکن و... 

2738
صد لعن و سلام رو که باید بگی قانونشه حتی اگرگناهی کردی استغفار کن و ادامه بده وسواس هم نداشته باش نم ...

اخه اول با صد لعن و سلام نمیخوندم همین که به صد لعن و سلامش میرسیدم قسمت لعن الهم عنم جمیعا اینو صد بار میخوندم قسمت سلام اسلام و علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحلب الحسین اینو صد بار میخوندم بعضیا گفتن درست نیست که خودمم بازم وسوا شدم امروز از اول شروع کردم کامل میخونم 

اخه اول با صد لعن و سلام نمیخوندم همین که به صد لعن و سلامش میرسیدم قسمت لعن الهم عنم جمیعا اینو صد ...

اره اون یه مدل دیگست که فرق میکنه با دستور حق شناس. حق شناس باید کامل گفته باشه وحدود یک ساعت زمان میبره 

قبول باشه تااخر ادامه بده 

ممنون عزیز دلم ببخشید یه سوال بپرسم

من ماه مولود ۷ بسته نمک‌به نیت اینکه خانوادم راضی بشن به عشقم برسم پخش کردم دوتا دوستام همسایه داشتن یکم دستشون تنگ بود بهشون دادم بردن واسشون درسته؟ خدا قبولش میکنه؟ اخه شنیدم گفتن نمک خیلی مجربه 

ممنون عزیز دلم ببخشید یه سوال بپرسم من ماه مولود ۷ بسته نمک‌به نیت اینکه خانوادم راضی بشن به عشقم ب ...

بله عزیزم قبوله. بله نذر نمک هم میگن مجربه ان شالله به حاجتت برسی

2706