2737
2734

زنی خانه دار با سلیقه 

هنرمند 

آشپز 

یه کم ولی بداخلاق وتند

زود قهرمیکنم و زودآشتی 

یه کم فقط حوصله بچه داری ندارم🦋🤣

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قسمت اولشو فکر کنم همه زنا بگن

ولی شوهر تو خیلی واقعا شانس اورده😁

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁
2731

جذاب بداخلاق خودتی و بس

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
منم همه اش میگم بهش😂😂😂

خوب میکنی🤣🤣🤣من که تا ازم تعریف کنه حتی ریز سریع تیربارونش میکنم🤣

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند

منم جدیدن خوبی هامو به شوهرم میگم( مال خودشم میگم البته کمتر از خودم😁)

زیبایی های ظاهریمو میگم

کسی ازم تعریف کنه میگم

تاثیر داشته خدایی

اونم تعریف میکنه و تایید میکنه

راسته میگن عقل اقایون به گوششونه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2738
قسمت اولشو فکر کنم همه زنا بگن ولی شوهر تو خیلی واقعا شانس اورده😁

کدوم قسمتش؟

جذاب بداخلاق خودتی و بس

خدایش حیف اخلاق تندی دارم یه کمم زبونم دراز🤣🤣🤣فقط نوک سوزن اما قلبم گنجشکی😍🤦🏽‍♀️🤣

استارتر توی یکی از تاپیکا گفته بودی شاغلی و کارتو دوس داری...من خیلی به شغل فک میکنم و ننیدونم چیکار ...

والا نازنین  نمیخوام تو اینجا شناخته بشم همون گمنامی م حفظ بشه راضیم 

شغلم در رابطه با هنر

اونم میگه بر منکرش لعنت 😂😂😂

من شوهرم بهش فشار میاد چپ چپ نگاه میکنه جرات مخالفت هم نداره🤣🤣🤣

اینکه شانس اوردی من زنت شدن هیچکی مثل من نیست

اونکه باید تو سند ازدواج نوشته میشد🤣

2706