2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگه یک هفته بعد خوردنش پریود نشی احتمالش خیلی زیاده

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

منم میترسم😤 دوهفته هس هنو نشدم

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
2714
اسم قرصت چی بود چقد بعد خوردی علائم خاصی داشتی ؟من علامت خاصی ندارم

۵ دقیقه بعدش خوردم 

از اینا که یکی میخوری، ۱۲ ساعت بعد یکی دیگه

۷ سال پیش بود اسمش یادم نیست

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
۵ دقیقه بعدش خوردم  از اینا که یکی میخوری، ۱۲ ساعت بعد یکی دیگه ۷ سال پیش بود اسمش یادم نیست

عزیزم بچتون ک مشکلی نداره خدایی نکرده ؟

چون منم با اورژانسی باردار شدم  نگرانم یکم

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 

منو قورت ندید لطفا 

ولی من مجردم اما از بچه بدم میاد وایی خداا ینی فک میکردم اگه ازدواج کنم دیگه با قرص اورژانسی فقط یه درصد احتمال بارداری هست😥😨😭😭😭😭😭😭😭😭چ بد اخه خیلیا اینجا باردار شدن 😥😭😭

نگران نباش.. این روزام می‌گذره و روزای سخت‌تری میان 🚬
عزیزم بچتون ک مشکلی نداره خدایی نکرده ؟ چون منم با اورژانسی باردار شدم  نگرانم یکم

نه خداروشکر 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...