2703
2553
عنوان

برای همه شما♥️

1065 بازدید | 247 پست

سلام عزیزای من

شبتون بخیر و شادی

همه ما تو زندگیمون غم داریم، درد داریم، سختی میکشیم ولی از رحمت خدا ناامید نمیشیم...

هممون اول از خدا و ائمه و بعدش از بنده های خدا التماس دعا میکنیم...

نیازی به گفتن نیست چون امضام گویای همه چی هست

حقیقتش من عاشق دعا برای دیگرانم و بخاطر همین ی تصمیمی گرفتم

هر شب برای دونفر ۴۰تا سوره اخلاص میخونم

این چله هست که یمدت ازش گذشته و هر ۴۰روز هم به ذکر یا سوره جدید متوسل میشم

مثلا سوره کوثر سوره قدر سوره حمد و ...

لطف کنید با ذکر نیت یا حتی بدون ذکر اسم و نیت تو تاپیکم باشید تا براتون بخونم 

این رویه تا زمانی که تو سایت باشم ادامه داره

انشاالله همگی حاجت روا باشید♥️🌼

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم‌ی مشکل بزرگ دارم میشه برام دعا کنی؟

حاجت روا بشی مهربون🥲🥀🧡

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
2714

یاسمن به نیت ازدواجم با امیرم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

عزیزم چه کار قشنگی 

اگه شبهای دیگه تونستی و وقت کردی لطفا برای ازدواج منم دعا کن اسمم سمیه هست 

منم برای شما الان 100 تا استغفار می فرستم ممنونم

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
حاجت روا بشي خوشگلم🌸♥️

بانوجان

طبق قراری ک گذاشتم ۴۰بار سوره اخلاص رو به نیت حاجتروایی شما قرایت کردم

از ته دل براتون زندگی پر از آرامش و تهی از غم و نگرانی آرزو میکنم

لطفا سه تا صلوات بفرستید و هدیه کنید به امام زمان عج♥️🌼

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
2706