2410
2553
به گرید نرسیدم هنوز ولی انزیم های کبدم خیلی بالا بوده سونو چیزی نشون نداده دکتر لیورگل داده خیلی نار ...

خب من همسرم هم انزیم ها بالا بود هم سونو نشون داد لیورگل عالیه اصلا نگران نباش کلا قرص ها و داروهایی هم ک برای لاغری و چاقیه مصرف نکن اینا کلی عوارض دارن 

خوب میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم ازمایش دادم هم سونو۲۳۶ بودازمایش سونو هم چیزی نشون نداد

پس کمه شاید گرید یک باشی منم گریدیکم 

ولی شوهرم ۳

ورزش پیاده روی ورژیم غذایی سالم روغن سالم روغن کنجد وکلزا با روغن ارده ی کنجد استفاده کن غذاهای گریل شده بخور 

ناشتا عرق کاسنی وشاتره استفاده کن یا عرق پنج گیاه از عطاری ها بپرس برای کبد چرب بهت میدن میتونی خاکشیر هم توش بریزید بخوری 

ولی تو سونو نشان نداده زیاد نیست باید رعایت کنی بیشتر نشه قرصم نخور من گرید یکم گفت لازم نداره دارو بخوری برای گریدبالا یه آخرین گریده کبد چربه لیورگل بخور 

ولی دوست داشتی برو پیش دکتر خیالت راحت بشه اگه کبدت زیاد چرب باشه فقط لیورگل بهت میده

2720
اخه من لاغرم  بخاطر عوارض قرص چاقی گرفتار کبد چرب شدم

سلام عزیزم خوبی

من سونو دادم گفتن کبد چرب گرید ۱ داری

انزیما کبدیم هم بالا بود

من مدت خیلی زیادیه قرص های چاقی استفاده میکنم.خیلی دوستشون دارم چون ظاهرم خیلی تغییر کرده

اگ نخورم خیییلی لاغر میشم دوس ندارم ولشون کنم

حالا چجوری هم کبدم خوب شه هم قرصامو ادامه بدم؟😐😒😒😒

شمام قرص میخوردی؟

میشه شمام برام توضیح بدی

2714
گرید چند هست؟  تو مورد یک و دو درمانش راحتتره  ولی تو مرحله سه به بعد سخته  اگر ...

سلام همسر شما خوب شدن؟برای گرید ۱ چ مدت دارو خوردن و چ داروهایی؟؟

مممنون میشم کمکم کنین من گرید ۱ هستم دکتردارونداد

میترسم بدتربشم

عزیزم من گرید سه بودم 

بعد زایمانم متوجه شدم

لیور گل خوردم 

ورزش کردم 

کاهش وزن داشتم چون بعد بارداری ۱۵ کیلو اضافه وزن داشتم 

یک ماه روغن، برنج، شیرینی جات  مصرف نکردم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706