2737
2734
سلام من دو تا بچه دارم و امروز فهمیدم باردارم در کمال ناباروری ، البته رابطه مشکوکی داشتم ولی اصلا فکر نمیکردم که باردار بشم. دارم دیونه میشم بچه دومم 2 سال و نیمشه هنوز خیلی کوچیکه و اصلا هم به بچه سوم فکر نمیکردم نمیتوننننننممممممممممممم بهش فکر کنم نمییییتونننننمم چیکار کنم؟ خانواده ام اگه بفهمن پدرمنو درمیارن ؟ از طرفی نگاه خانواده همسر و دوستان؟؟ تو رو خدا بگین چیکار کنم؟؟؟
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
مسلما دو گروه با دو تا جواب میان گروه اول که معتقدند این هدیه خداونده و تحت هیچ شرایطی نباید بندازیش گروه دوم که معتقدند وقتی شرایطش رو نداری،بهتره که بدنیاش نیاری و شرایط زندگی خودتو و اون دو تا بچه دیگه رو سخت تر نکنی البته گروه سومی هم هستند که میان سرزنشت میکنند که چرا مراقب نبودی؟ نهایت بسته به خودته که انتخاب کنی
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که پیش اومده شکر خدا کن و بیخیال بقبه مگه تعداد بچه و بارداری شما به کسی ربط داره نعمت خداست ناراحتی نداره
همانا من مبعوث شدم برای تکمیل مکارم اخلاقی.(پیامبر اکرم) اللهم صل علی محمد و ال محمد. من پولدارترین آدم دنیا نیستم اما قطعا ثروتمندترینم
2728
اینها اراده خداست برابر اراده خدا تسلیم باش عزیزم. حتما صلاح تو این بوده. شاید همین بچه تو پیری دستتونو بگیره . شاید اون دو تا بچه ات ترکت کنن ولی این همیشه دستبوست باشه. خدا صلاح ما رو میدونه. برو خدا رو شکر کن.
لطفا برای شفای من دعا کنید 🙏🙏🙏🌹🌹