2726
عنوان

رفع صد در صد تيرگي قوزك و زانو

| مشاهده متن کامل بحث + 43005 بازدید | 142 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان عكسارو ميزارم 

سلام عزیزم خوبی من الان تایپیک تو دیدم میخواستم بپرسم کامل نتیجه گرفتی؟ رنگش اوکی شد برنگشت؟ میخواستم بخرم منم. ممنون میشم جواب بدی

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
2728
سلام قطره رو استفاده کردین؟تجربتونو میشه بگین برامص

سلام.والا اول بگم که اولاش من خودمم یه اشتباه کردم اینکه دیدم یه کوچولو پوسته پوسته شده یه قسمت زانوم بزور پوستشو کندم.یعنی جاش تازه بود.بخاطر همین وقتی بعدش قطره زدم روش سوخت زخم شد.و اینکه اونجوری که اسی گفتی قلفتی پوستو میکنه بعد چند روزو فلان نه اصلا واسه من از این خبرا نبود خیلی کم لایه برداری میکنه و اگه مث من تیرگی زانوتون خیلی زیاده به نظرم گزینه زیاد مناسبی نیس این قطره..من که دیگه فقط همون یدونه رو استفاده کردم ادامه اش ندادم.

سلام.والا اول بگم که اولاش من خودمم یه اشتباه کردم اینکه دیدم یه کوچولو پوسته پوسته شده یه قسمت زانو ...

سلام عزیزم به نظرت باید چیکار کرد برا این تیرگی؟خیلی زانوم سیاهه نظرات رو خوندم فکر کردم با این راه جواب میده ولی الان که تجربه تو خوندم نا امید شدم

دوستان میدونم سعی میکنید از نظرات دیگران برای رفع مشکلاتتون استفاده کنید ولی یادتون باشه خیلی وقتا نتیجه کار گزارش نمیشه که چه اتفاقی برای فرد افتاده من الان سرو کردم برای این قطره اینو نوشته بود:

به دلیل احتمال بالای جذب سیستماتیک، نباید این فرآورده برای تعداد بالای زگیل یا سطوح وسیع مورد استفاده قرار گیرد.

به فکر سلامتی خودتون باشید...

سلام دوستان وقتتون ب خیر دوستان هم کلاسی من داروساز هستند و خودشون سازنده و پخش کننده کرم معجزه هستند متآسفانه نمونه های تقلبی این محصول خیلی تو بازار زیاد شده  ک از هیدروکینون تو مواد پایه ی کرم استفاده می کنند ک ب شدت برای پوست مضره و لک ها و تیرگی ها بعد از قطع کرم ب شدت برمی گردند دوست من میگه ما ب جرئت می تونیم بگیم توی داروسازیمون در این کرم ها از هیدروکینون استفاده نمی کنیم و از آزلاییک اسید و مواد پایه ی با کیفیت و گرون قیمت استفاده کردیم ک با مصرف کرم و تاثیر فوق العاده اون ب وضوح متوجه میشید و حتمآ این کرم ها رو از جاهای معتبر تهیه کنید زیرا از مواد بی کیفیت و هیدروکینون دار در ترکیب پایه ی این کرم ها استفاده میشه ک ممکنه اثر ناچیز آنی داشته باشه ولی با قطع کرم ب سرعت قابل بازگشته و در حال حاضر نمایندگی فروش این محصولات با من هست اگر مایل ب استفاده ی از این کرم ها برای لک،  کک مک، تیرگی زیر چشم، چین و چروک، روشن شدن چند درجه ای پوست، پر شدن منافذ پوست، جای جوش،  شفاف شدن پوست ، آبرسانی و کلاژن سازی پوست و لیفتینگ پوست هستید در روبیکا پیام بدید و مشخصات پوستتون رو بفرستید تا مشاوره بگیرید و نوع کرم مورد نیاز پوستتون برای درمان براتون ارسال بشه . 09301328313

قیمت کرم 300 

دقت کنید  دوز کرم و مواد افزودنیش خیلی مهمه این قیمت، قیمت تمام شده ی ما برای بهترین دوزه لطف سوال نفرمایید چرا قیمت بالاست.

2706