2737
2734
عنوان

خانوما بیاین

31 بازدید | 4 پست

من تو خواب پریود شدم از درد بیدار شدم الان اصلا حالم خوب نیست همه جام درد میکنه حالت تهوع دارم تاحالا نصف شب پریود نشده بودم چکار کنم دیگم خوابم نمیبره

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ژلوفن بخور

ندارم تو خونه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارم تو خونه

عزیزم درکت میکنم منم همیشه درد دارم ببین سنگ نمک خرد شده بریز تو کیسه پارچه ای بزار تو ماهیتابه رو گازیا بخاری یا رو شوفاژ گرم ک شد بزار رو شکمت 

♡ ♡ براے هم آرامش باشیـב، همـہ خسته‌ایم. ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
2731
عزیزم درکت میکنم منم همیشه درد دارم ببین سنگ نمک خرد شده بریز تو کیسه پارچه ای بزار تو ماهیتابه رو گ ...

مرسی الان میرم درست میکنم