2726

ای خدا جونم و بگیر ولی اون حالش خوب باشه💔

توو دنیا۷۹۴۶۳۴۵۱۹۲ آدم هستن که...آفرین! همینجوری که به اعداد توجه نکردی،به حرفاشونم توجه نکن            به قولِ دکتر انوشه:«رمز آرامش تو اینه که بدونی رفتنی میره، اومدنی میاد، موندنی میمونه، شدنی میشه، نشدنی نمیشه و غصه خوردن تو هم هیچ تاثیری تو این رفت وآمدها و شدن و نشدنها نداره!🖤🕊»پس لحظه لحظه ی زندگیتو بخاطر چیزایی که نمیتونی تغییرشون بدی، پوچ نکن!🤍این متن رو همیشه سرلوحه زندگیتون قرار بدید؛“راضی باش” به هر چی اتفاق افتاد که اگه خوب بود زندگیتو “قشنگ” کرد و اگه بد بود تو رو “ساخت” …“مدیون باش” به همه آدمای زندگیت که خوباش بهترین “حسارو” بهت میدن و بداش بهترین “درسارو” …“ممنون باش” از اونی که بهت یاد داد همه شبیه “حرفاشون” نیستن و همیشه همونجوری که میخوای “پیش نمیره” …زندگی همینقدر ساده اس من انتخاب کرده ام شاد باشم ..https://abzarek.ir/service-p/msg/1371242

امیدوارم بعد ها ب کاری ک باهام کردی پی ببری 

تهمت هایی که بهم زدی و خیانت هایی ک همتون بهم کردید

Army💜 اگه هیتر بی تی اس هستی ریپ نزن چون حوصله صحبت با ی مشت گوسفند نفهم رو ندارم و گمبای  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکرم خیلی درگیر حس میکنم رلم دیگه مثل قبل دوسم نداره  امروز پنج ساعت رانندگی ک بیاد منو ببینه ...

چرا اینطوری برداشت کردی و شاید احساست اشتباه میگه.نمیتونی یجور غیرمستقیم حستو بگی بهش ؟

2706