2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام انی جون درسته یکسال باشوهرم هیچ کار نکردیم.شوهرم خیلی گله هیج اعتراضی نکرده. ازهم خجالت می کشیم حالا به نظرت من بهش پیشنهاد بدم؟اخه چی بگم؟متاسفانه هیچ اطلاعاتی هم ندارم؟توروخدا خودت کمکم کن
2728
سلام

آماندا جون مرس بابت جوابت من چهار ماه که جلوگیری نمیکنم اما هنوز نی نی دار نشودم دکترم که رفتم فقط ویتامین Eبهم داد گفت تا 6ماه طبیعی شما میدونید برای تقویت تخمدان باید چه قرصی مصرف کرد ؟میخوام زود مامان بشم خیلی استرس دارم
سلام

آماندا جون مرس بابت جوابت من چهار ماه که جلوگیری نمیکنم اما هنوز نی نی دار نشودم دکترم که رفتم فقط ویتامین Eبهم داد گفت تا 6ماه طبیعی شما میدونید برای تقویت تخمدان باید چه قرصی مصرف کرد ؟میخوام زود مامان بشم خیلی استرس دارم
سلام بچه ها
من 3 ماهه اقدام کردم اما بی نتیجه -یک سوال داشتم این طبیعی که بعد از نزدیکی مایع می ریزه؟ من نیم ساعتی بامو بالا می گیرم اما بعدش میرم دستشویی همش میریزه؟ مشکلش چیه؟طبیعی؟؟
سلام به همه ی دوستان خوبم خیلی دوست داشتم منم تو بحثهای شما شریک شم.... منم الان یک سال که از ازدواجم میگذره ولی تا الان به خاطر مشکلات فکر بچه نبودم ولی الان دوماهی هست که دارم از غصه ی اینکه نکنه برام مشکلی پیش اومده باشه سرمیکنم دوماهه که جلوگیریم رو قطع کردم ولی خبری از نی نی نیست خیلی میترسم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام به همه ی دوستان خوبم خیلی دوست داشتم منم تو بحثهای شما شریک شم.... منم الان یک سال که از ازدواجم میگذره ولی تا الان به خاطر مشکلات فکر بچه نبودم ولی الان دوماهی هست که دارم از غصه ی اینکه نکنه برام مشکلی پیش اومده باشه سرمیکنم دوماهه که جلوگیریم رو قطع کردم ولی خبری از نی نی نیست خیلی میترسم چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام من تازه عضو شدم ولی همیشه به سایت سر می زدم من 20 سالمه و 2 ساله ازدواج کردم و هر دو دانشجو هستیم از طرفی هم عاشق بچه هستیم خدارو شکر وضع مالی خوبی داریم من می خوام تا چند ماه دیگه باردار شم ولی می ترسم به خاطر سن کمم نتونم از عهده اش بر بیام و همش هوس بازی کردن با بچه باشه از یه مامان کم سن و سال مثل خودم می خوام کمکم کنه خیلی به راهنمایی احتیاج دارم
عزیزم حس مادر شدن یه حسیه که تو هر کی تو یه سنی بوجود میاد اگه الان واستون شیرینه حتما اقدام کن خدا هم کمک میکنه خود بخود هم یاد میگیری من الان 29 سال دارم ولی هیچی از بچه داری نمیدونم ولی نینی بیاد خدا خودش کمک میکنه مهم علاقس که شما دارین
پسرم، همه زندگی من!
2706