2703
2553
داستان ساختگی و به قلم خودتون بود؟ آخه معمولا داستان‌هایی که نقل قول میشن، جزئیات واضحی ندارن. اما ...

آخرش تعریف کردن که داستان بوده؟ یعنی سوپرایز؟

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ناخنتو که دیدیم میخوره یه دختر آروم و معصوم باشی🤣

باور کن هستم  

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2720
سرم. به خدا. الان بهم وصله. میگم اگه رفتنتی شدم آه کسی پشت سرم نباشه    

منکه نخوندم تاپیکتو.راحت باش😁😁🤪

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
داستان ساختگی و به قلم خودتون بود؟ آخه معمولا داستان‌هایی که نقل قول میشن، جزئیات واضحی ندارن. اما ...

نه والا. اگه بود که خودم افتخار میکردم ذهن خلاقی دارم. ولی من جمله بندی کردم و نوشتمش. اون وقتا بیکار بودیم مینشستیم هی از جزئیات ماجرا میگفتیم و عین همون تاپیک به باگهای داستان فکر میکردیم.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2714
ببخشید ولی با اسم کاربری ودا هم آلرژی پیدا کردم و به نظرم کلمه ترسناکی میاد

من تاپیکتو دوست داشتم.

واقعا نمی‌فهمم چرا کسی که می‌ترسه یا اعتقاد نداره.... 

التماسشون میکنی که وارد تاپیک نشین اما احترام نمی‌ذارن بما میان‌  یا تاپیکو می‌میترکونن  یا اونقد ضد حال میزنن که  دوس داری یکاریشون کنی

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

من تاپیک را دوست داشتممممممم😍❤️

مررررررررسی که یه سرگرمی قشنگ داشتی واسمون😱😄🥺😁😁❤️

مَـــن همــینم ڪــہ هسـتم،نیازے بــہ‌تاییدتو نیست😁❤️       مَــــن‌عــاشق‌مـشاور‌خانواده‌هســتم😍🤗❤️افـتخـار‌میکنم‌که‌راهنمــای‌خوبــی‌هســتم واسه بعضی کاربرا❤️
2706