2726
عنوان

اهنگ قفلی جدیدتون چیه 😁😍✅

118 بازدید | 11 پست

از خودم شروع میکنم شدید روی اینا قفلی زدمممممم

شیددددددا از اشوان
من ادم رویای تو نیستم از اشواااااان

دوست دارم از سون باند

شما جدیدا روی چی قفلی زدین 24 ساعت میگوشین ؟ 😅من ک متن به متنشونو حفظ شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آهنگ جدید نیست. مال چند سال پیشه

Natural از ایمجین دراگونز

هی گوش میدم بلکه حالم ازش به هم بخوره میبینم نه خیر از این خبرا نیست😂😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2728

الان میترکونن تاپیک رو مثل دیشب🤨😐

آهنگ رویایی دارم

امشب پیش عالم و ادم قلبمو بهت دادم

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹

دیدی پاییزو

معین زد

از خودمون بپرسیم :اگه بکارنت ازت چی سبز میشه؟قبلا ادم ضعیفی بودم پرخاشگر شدم تنها شدم عصبی شدم متنفر شدم بدبین شدم اما الان که خودمو دوس دارم همه چی متفاوت شده تونستم دوباره دل خودمو به دست بیارم ۳تا عشقای من مادرم خواهرم اشکانم
آهنگ جدید نیست. مال چند سال پیشه Natural از ایمجین دراگونز هی گوش میدم بلکه حالم ازش به هم بخوره م ...

واااااای قشنگ درکت میکنم 😂😂ی سری اهنگا هستن هیچچ وقت تکرای نمیشن

ادم وقتی ی اهنگو ده بار توی ی روز گوش کنه خودش خستش میشه

ولی بضی اهنگا اصلن اینجوری نیستن اصلن