2401
2404
عنوان

اهنگ قفلی جدیدتون چیه 😁😍✅

109 بازدید | 11 پست

از خودم شروع میکنم شدید روی اینا قفلی زدمممممم

شیددددددا از اشوان
من ادم رویای تو نیستم از اشواااااان

دوست دارم از سون باند

شما جدیدا روی چی قفلی زدین 24 ساعت میگوشین ؟ 😅من ک متن به متنشونو حفظ شدم

آهنگ جدید نیست. مال چند سال پیشه

Natural از ایمجین دراگونز

هی گوش میدم بلکه حالم ازش به هم بخوره میبینم نه خیر از این خبرا نیست😂😂

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...پاترهد🧙🏻‍♀️⁩  جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 حامی طبیعت🌻 #اهدای_عضو_اهدای_زندگی🌱 مبتلا به سندروم بیبلیوفیل (علاقه افراطی به مطالعه)📚  دشمن خونی غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_⁦✌🏻⁩

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میترکونن تاپیک رو مثل دیشب🤨😐

آهنگ رویایی دارم

امشب پیش عالم و ادم قلبمو بهت دادم

و در آخر هم این دنیا به من ی وطن بدهکاره ک توش فقط ب زندگی کردن فک کنم ن رفتن✈️تقاضای دوستی قبول نمیکنم ممنون که درخواست نمیکنید🌹
2413

دیدی پاییزو

معین زد

از خودمون بپرسیم :اگه بکارنت ازت چی سبز میشه؟قبلا ادم ضعیفی بودم پرخاشگر شدم تنها شدم عصبی شدم متنفر شدم بدبین شدم اما الان که خودمو دوس دارم همه چی متفاوت شده تونستم دوباره دل خودمو به دست بیارم ۳تا عشقای من مادرم خواهرم اشکانم
آهنگ جدید نیست. مال چند سال پیشه Natural از ایمجین دراگونز هی گوش میدم بلکه حالم ازش به هم بخوره م ...

واااااای قشنگ درکت میکنم 😂😂ی سری اهنگا هستن هیچچ وقت تکرای نمیشن

ادم وقتی ی اهنگو ده بار توی ی روز گوش کنه خودش خستش میشه

ولی بضی اهنگا اصلن اینجوری نیستن اصلن

2381

حیف دیدید رفت تتلو

تا مهر ۱۴۰۲ چهارتا کار هست که باید انجام بشه🌻 دعا کنید کارا جور بشه خیلی استرسشون رو دارم🌸                                                          هر کدوم جور بشه جلوش تیک میذارم💞