2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گیر ندی میاد خونه با خوشحالی استقبال کنی یه نوشیدنی براش ببری و باهاش گپ بزنی و اینا

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

قبل اومدنش برو دوش بگیر لباس تمیز بپوش 

میاد با خوش رویی باهاش صحبت کن 

براش چای یا آبمیوه ی چیزی بیار 

بپرس روزش چطور بوده 

حس میکنم توپم افتاده خونه همسایه و با یه چاقو توی شکمش تحویلم داده                                           حس میکنم اشتباهی تو چاییم نمک ریختم.                    حس میکنم گلدون مورد علاقه مامانم شکستم              حس میکنم دست دراز کردم که سلام کنم چون بچه بودم ندیدن.              حس میکنم  پام یه پله رو ندیده و ته دلم خالی شده.                حس میکنم کل زندگیم خواب میدیدم دارم از ارتفاع میفتم پایین هنوز ب زمین نرسیدم .....
قبل اومدنش برو دوش بگیر لباس تمیز بپوش  میاد با خوش رویی باهاش صحبت کن  براش چای یا آبمی ...

یکم باید طرز صحبت کردن یاد بگیرم تو حرف زدن کم‌میارم نمیدونم چی بگم

2738
یکم باید طرز صحبت کردن یاد بگیرم تو حرف زدن کم‌میارم نمیدونم چی بگم

چند وقته ازدواج کردی 

حس میکنم توپم افتاده خونه همسایه و با یه چاقو توی شکمش تحویلم داده                                           حس میکنم اشتباهی تو چاییم نمک ریختم.                    حس میکنم گلدون مورد علاقه مامانم شکستم              حس میکنم دست دراز کردم که سلام کنم چون بچه بودم ندیدن.              حس میکنم  پام یه پله رو ندیده و ته دلم خالی شده.                حس میکنم کل زندگیم خواب میدیدم دارم از ارتفاع میفتم پایین هنوز ب زمین نرسیدم .....