2703
2553
سلام مامانهای عزیز پسر 8ساله ام دچاراین بیماری شده میخوام ببینم ایا باخوردن داروکاملا خوب میشود ؟چگونه باید باهاشون برخورد کرد؟کلا درباره اش بهم اطلاعات میدهید؟
من داداشم داره ٢٧ سالشه هنوز دارو میخوره فک کنم باید همیشه بخورن داداشه من شبا دیر بخوابه صبحا زود بلند بشه در کل خستکی باعث تشنجش میشه.مادرزادی داشتن بسرتون؟؟
درباره زني كه روياهايش بر باد رفت چه ميداني؟زني كه پله ها را يكي يكي نه كه به يكباره سقوط كرده است،درباره زني كه ميرود، زني كه نطفه هاي هق هقش را در دهان بالش شب عقيم ميكرد چه ميداني؟ زني كه درهجمه ي مردان بيهوده  زنانگيش را فراموش كرد😢
خواهر منم این مشکل رو داشت،دارو خورد تقریبا ده سال،اویل روزی 3 تا قرص بود بعد به مرور کم تر شده اخرا شده بود یدونه،حتی زمان حامگیش هم میخورد!! ولی همیشه باید زیر نظر باشن ،بعد از هر بار تشنج باید برن نوار مغز بدن!!!! موقع تشنج هم اصلا انگشتهاتو داخل دهانش قرار نده!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم من خودم صرع داشتم و 10 سالم بود که متوجه شدیم. البته خیلی خفیف بود. تشنج های من خیلی حاد نبودند. به همین خاطر با مصرف داروی کاربامازپین در سن 15 یا 16 سالگی کاملا برطرف شد. البته باید مراقب این داروها باشی عزیزم. دارویی که من خوردم پوکی استخوان شدید برام به همراه داشت و متأسفانه دکترها هم تأکیدی به خوردن قرص کلسیم نداشتند. به نظرم حتما به پسرت شیر بده زیاد بخوره. من از این کلسیم جوشان ها حدود چند ماه که خوردم خوب شدم و دیگه اینکه نگران نباش انشاءالله که پسرت با خوردن دارو خوب میشه. تا وقتی هم که دارو بخوره تشنج نمیکنه. ولی مراقب باش اگر پسرت قد کشید یا وزن اضافه کرد حتما باید تحت نظر پزشک دوز داروش رو بالا ببری.
نذار زیاد خسته و عصبی بشه بازیهای کامپیوتری و گوشی موبایل زیاد نگاه نکنه عصبیش نکن داروها سر وقت خورده بشه تحت نظر دکتر باشه غذاهای سردی زیاد بهش نده حد متعادل گرمی سردی بخوره
2714
سلام عزیزم....از دادن غذاهای سرد و مضر پرهیز کن داروشو حتما سر وقت بده...نوشابه کاکائو شیرینی ماکارونی لبنیات واسش خوب نیست....گرمی زیاد یهش بده...طب سنتی ببرش زیر نظر اونم باشه....داروهای شیماییشم منظم بدخ اگز دوسال کامل بدون تشنج باشه و نوار مغزشم اوکی باشه شروع به کم کردن دارو میکنن
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
چای نبات بعد از غذاهای سرد فراموش نشه
ﺍﺯ ﭘﯿﮑﺎﻥ ۵۷ ﮐﻪ ﯾﮏ ﭘﺴﺮ 5 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻭ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺳﺒــﻘﺖ ﮔﺮﻓﺖ , ﻣﺎﺷﯿﻦِ ﺑﺎﺑﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﻣﺎﺷﯿﻨﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺗﻨﺪﺗﺮ ﻣﯿﺮﻩ ...

یه بار برادر زاده ام تبش خیلی بالا رفت طوری بود که به نقطه صرع رسید

ما رو به دکتر لادن افشار خاص معرفی کردن ازش نوار مغز گرفت خدارو شکر چیز خاصی نداشت و با دارو کنترل شد. 

ایشون یه سایت داره که خدمات دیگه هم انجام میده

2706