2726

بسم الله الرحمن الرحیم.

سلام.

خدا خیلی مهربونه و خیلی به ما نزدیکه.

خدا منتظر ماست تا به آغوش رحمتش برگردیم

کارای خوبمون رو بیشتر کنیم

از گناهانمون استغفار کنیم.

به رحمت بینهایتش و اجابتش، مغفرتش و لطف و کرمش امیدوار باشیم.

اونوقت میبینیم خدا باهامون چِها که نمیکنه از مهربانی بینهایتش!

بهشت، مظهر رحمت واسعه خداست، و سزاوار ارزش وجودی انسان است كه در سايه رحمت واسعه الهی قرار گيرد.

از اين رو مولای متقيان علی عليه السلام، ثمن و بهای حقيقی نفس انسان را بهشت میداند و میفرمايد آن را به كمتر از بهشت نفروش.

نهج البلاغة: حكمت 456.

خدايی كه خود را در قرآن، مهربانترين مهربانان و رحمان و رحيم و كريم و غفور و عزيز و ودود و ملك و قدوس و لطيف و صاحب فضل و قبول كننده توبه ستوده است.

عبد نبايد از لطف و عنايت و رحمت پروردگار عالميان نا اميد باشد؛

چرا كه او با وجودی قدسی و پروردگاری مهربان و كريم روبروست؛ كسی كه هر گناهكاری را به توبه دعوت میكند تا او را بيامرزد، و هر ورشكسته ای را میخواند تا ورشكستگیش را جبران كند، و هر دردمندی را دعوت میكند تا درمانش نمايد.

شخصی به يكی از سالكان راه دوست گفت: من دامن به گناه آلودم، آيا گمان میكنی كه مرا بپذيرند؟ گفت: وای بر تو، خدا اعراض كنندگان و پشت كنندگان به حق و حقيقت را می خواند، چگونه ممكن است از در خانه اش كسی را كه به حضرتش ملتجی شده و به او پناه آورده براند؟!

مرحوم «ابن فهد حلی» در كتاب عدّة الداعی روايت كرده:

هنگامی كه حق تعالی موسی عليه السلام را به سوی فرعون فرستاد تا او را (از گناهانش) بترساند، به موسی عليه السلام فرمود: به فرعون بگو كه: من به عفو و آمرزش و گذشت (از عيوب) و بردباری (نسبت به گناهكاران و اجابت دعای گدايان)، بيشتر از غضب و عقوبت شتاب میكنم.

عدّة الداعی: 145؛ بحار الأنوار: 13/ 63، باب 2.

آری، معامله او با اهل توحيد جز با فضل و احسان نيست و نبوده و نخواهد بود.

كسی كه به يگانگیش شهادت دهد و تا اندازه ای به خواسته های حضرتش جامه عمل بپوشاند، مورد لطف بیكران و رحمت بینهايت قرار خواهد گرفت و با لطف و كرمش با آنان معامله میكند.

خدای مهربان، با كمترين دستآويزی، دريای رحمتش را به سوی بنده اش سرازير میكند، و او را از همه طرف، مورد لطف و محبّت قرار میدهد.

مهر و محبّت الهی را چگونه میتوان درك كرد و مقام رحمتش را چگونه میتوان بر غضبش مستولی ندانست در حالی كه رحمت او همه چيز را فرا گرفته است؟

«يَا مَنْ سَبَقَتْ رَحْمَتُهُ غَضَبَهُ،» (دعای عرفه).

رأفت و رحمت حضرت حق تمام عالم را فراگرفته و ريزترين موجودات عالم تا با عظمتترين آنان مشمول رحمت حقند.

چه جای نا اميدی است از خدايی كه برای نجات بنده اش دنبال بهانه ای است هرچند كوچك.

احسان و فضل حق نسبت به همه موجودات به ويژه انسان، فراگير است و سفره رحمت بینهايتش گسترده، و لطف و مهربانی و كرمش برای همگان آماده است.

درگاهش درگاه نوميدی نيست، و پيشگاهش پيشگاه بخل و طرد كردن نمی باشد.

فضل و جود و كرم و بخششش دائمی است و دست عطايش برای عطا كردن به همگان باز و چشم انتظاريش برای روی آوردن بندگان به درگاهش هميشگی است.

من کتابی دارم در کامپیوترم که در سال 97 با خدا عهد کردم که منتشرش کنم.

و بفرستم برای هر کسی که دنبال مغفرت و رحمت و محبت و اجابت الهی میگرده!

هدف آفرینش رسیدن به رحمت واسعه خداست

خدا ما رو آفریده تا کانال رحمت بینهایتش در این عالم باشیم!

لطفا کتاب رو از این لینکها دانلود بفرمایین.

بخونین و ممنون میشم اگه حال دلتون خوب شد به من هم خبر بدین و من  رو از دعای خیرتون بی نصیب نفرمایین!

ممنون میشم برای هرکس نا امید شده یا دلش شکسته بفرستین تا حال دل همه خوب بشه و دوباره به آغوش پرمهر الهی برگردند.

دانلود فایل متنی کتاب فرمت doc:

https://uupload.ir/view/mohabbat_elahi_yo00.doc/

دانلود کتاب با فرمت pdf:

https://uupload.ir/view/mohabbat_elahi2_axzj.pdf

جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/7657611

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

میشه موقع ک  میخونی منم یاد  کنی چشمام شفا پیدا کنن عروسیم نزدیکه از استرس دارم میمیرم کارم شده فقط سلفی گرفتن و جلو اینه    از خودم حالم بد میشه خیلی این روزا ب دعا نیاز دارم

بچه ها برام دعا کنید رد بخیه پلکم ناجور سفید شده ردش گوشه های چشمم برجسته اس دکتر رفتم میگن این برجستگیا درمان نداره رد بخیه اتم چون سفید شده نمیره پیام دادم ب دکترای دیگه برای ترمیم میگن پوست پلکت کمه نمیشه عمل کرد دم عروسیمه افسرده ام  هیچ امیدی ندارم اعتماد ب نفس ندارم بچه ها تو رو خدا برام دعا کنید این روزا خوب بشم تازه عروسم  کسی بوده مشکل منو داشته باشه درمان کرده باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه موقع ک  میخونی منم یاد  کنی چشمام شفا پیدا کنن عروسیم نزدیکه از استرس دارم میمیرم کار ...

سلامت و حاجت روا باشین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2728
استارتر عزیز لطفا اگر پیاممو دیدی برای سلامتی پدرم دعاااا کن خیلی محتاج دعای شما و رحم خدای مهربونم. ...

حاجت روا بشین به حق قرآن و اهل بیت.
خبر سلامتیشون رو برای من بنویسین.

حاجت روا بشین به حق قرآن و اهل بیت. خبر سلامتیشون رو برای من بنویسین.

حتما عزیزم.... انشالله به زودی زود با دعای شما و رحم خدای مهربون همه ی ما با هم حا جت رو بخیر بشیم..الهی آمین

کتاب صوتی "سلام بر ابراهیم جلد ۲ "

"زندگینامه و خاطرات شهید بی مزار ابراهیم هادی "

ناشر : نشر شهید ابراهیم هادی

👈تولید اختصاصی کانال کتابخانه صوتی

با صدای #احسان_گودرزی

پاییز ۱۳۹۹

✅ لینک دانلود کتاب صوتی سلام بر ابراهیم جلد ۲ از گوگل درایو 👇👇

https://drive.google.com/folderview?id=1XdSZPCyGnzwDz0BwhaHuBx52RlOwXb0q

#سلام_بر_ابراهیم_جلد_2

@audio_ketab

کتاب صوتی
#خون_دلی_که_لعل_شد

"خاطرات حضرت آیت الله خامنه ای از زندان ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب"

✅لینک دانلود کتاب صوتی خون دلی که لعل شد از گوگل درایو 👇
https://drive.google.com/folderview?id=1U7MgbsCJSkE38jRcWT_bYxE7vWPhS7Ry

سلام وقت بخیر میشه لطفا نظرتون رو درباره این سوال من بگین؟؟؟

. ایا این کار شرعا گناه به حساب میاد؟

اینکه یک وکیل برای چند سال فامیلیش رو تغییر بده که از اشنا پرونده بیشتر بگیره؟ هدفشم واقعا دفاع از مظلوم باشه و درامد بالاتر. اما بخشی از اون درامد رو هم به قاضی بده که وکیل رو به ارباب رجوع معرفی کرده.

مثلا شخصی عموش قاضیه ، برادرزاده اش فامیلیش رو تغییر بده (به دلیل تشابه فامیلی)که بتونه ازش پرونده بگیره.

ایا اشتباهه شرعا؟

نیت وکیل هم کسب درامد بیشتره هم دفاع از مظلوم و تمام تلاشش رو میکنه.

استدلال قاضی اینه که به عنوان حامی و پشتوانه داره بهش کمک میکنه و فقط به ارباب رجوع پیشنهاد میده و معرفی میکنه...

کتاب صوتی "سلام بر ابراهیم جلد ۲ " "زندگینامه و خاطرات شهید بی مزار ابراهیم هادی " ناشر : نشر ش ...

سلام. کتاب سلام بر ابراهیم صوتی هست؟
من متنیشو با لپتاپم خیلیاشو خونده بودم ولی اشکالات تایپی داشت و خوندنش برام سخت بود.
فقط همین کتاب رو برام گذاشتین درسته؟

سلام وقت بخیر میشه لطفا نظرتون رو درباره این سوال من بگین؟؟؟ . ایا این کار شرعا گناه به حساب میاد؟ ...

سلام.
خیلی تشکر میکنم از لطفتون.
راستش احکام شرعی که نمیشه همینطوری دربارش نظر داد.
زنگ بزنین مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، اگه اشتباه نکنم برای سؤالات احکام باید عدد دو رو وارد کنید.
شماره اینه: با موبایل و تلفن ثابت میتونین بگیرین.
096400

تاپیکات عالی هستن😍

نظر لطف شماست. خوشحالم. حتما بخونین و لینک دانلود یا لینک تاپیکهام رو برای هرکس دنبال رحمت و مغفرت و اجابت خداست بفرستین.

سلام. کتاب سلام بر ابراهیم صوتی هست؟ من متنیشو با لپتاپم خیلیاشو خونده بودم ولی اشکالات تایپی داشت و ...

سلام

آره همه کتابها صوتی

نه دوتا کتاب دیگه هم معرفی کردم،که فقط یک لینک شو گذاشتم

سلام زهرا جان خوبی عزیزم

این مدت نبودم دلتنگتون بودم واقعا

ان‌شاءالله هرجا هستین سالم و سلامت باشین

دیوونه کجا داره جز در خونه ی حسین❤                                         هر حاجتی داری الهی بگیری/الهی حرم رو ندیده نمیری/        بخدا روضه ی ارباب جای عبد روسیاهه🖤اگه روسیاهی رو کن اینجا بهترین پناهه❤توی سختی ها و تو نا امیدی بگو حسین/اگه آخرِخط دیگه رسیدی بگو حسین🖤بین این همه زشتی و پلیدی بگو حسین❤اگه از همه ی دنیا بریدی بگو حسین🖤بی نیازِ غیر بشی بگو حسین❤عاقبت بخیر بشی بگو حسین❤
2706