2726
عنوان

کیا دلشون میخواد

153 بازدید | 14 پست

دلم خونه قدیمی بابابزرگمو تو زمستون خواست 

از اون خونه قدیمیا تو روستا که کاهگلی بودن 

یه بخاری نفتی هم وسط اتاق 

نیم مترم برف میزد ، ازسرما میلرزدیم هممون جمع نیشدیم دور بخاری ، یه چایی هم دم میکرد نمیدونم چی بود عطرش میپیچید تو کل خونه 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثلا الان پاییزه انگار تابستونه انقدر گرمه،نه بارونی نه چیزی تهران چندساله به خودش برف ندیده

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.

اخ دلم تنگ شد.ما شهر غریب بودیم سالی یبار نیومدیم خونه مامان بزرگم.باصدای خروسا و سگا بیدار میشدم بدو بدو میرفتم میدیدم چای دم کرده مامان بزرگم برا منم میریخت دوتایی مینشستیم میخوردیم حرف میزدیم با اینکه اونوقتا من زیاد ترکی بلد نبودم و مامان بزرگم فارسی ولی کلی معاشرت میکردیم میخندیدیم‌.خدا رحمتش کنه دلم تنگ شد براش

این چیزا فقط فکر کردن بهش قشنگه اون لحظه دلت میخواد زودتر بگذره بری خونتون

بیشتر دلم دلخوشی اون روزا رو میخاد 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
اخ دلم تنگ شد.ما شهر غریب بودیم سالی یبار نیومدیم خونه مامان بزرگم.باصدای خروسا و سگا بیدار میشدم بد ...

خدابیامرزدش

دیگ دلم هیچی نمیخواد...

هعی 

اینقدر گرفتاریا زیاد شده که همه دلسرد از زندگی شدیم 

امضات خیلی قشنگه☺️

امیدوارم تو واقعیت برا همه اتفاق بیفته

آلبوم خاطرات دهه شصتی ها باز شد ......

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
2706