2726

چندروزع من کلیه هام درد میکنه با بدبختی رفتم آزمایش گرفتم اونم با دفترچه ی یکی دیگه بعد بهش ک گفتم رفتم آزمایش گرفتم اصلاااا نپرسید چجوری و چی شد هیچی نپرسید منم از اون روز اصلا بهش زنگ نزدم پیام ندادم عقدیم 

چندروزع من کلیه هام درد میکنه با بدبختی رفتم آزمایش گرفتم اونم با دفترچه ی یکی دیگه بعد بهش ک گفتم ر ...

معذرت میخوام مثلا من آزمایش ادرار ک دادم گذاشتمش پیش بقیع ی نمونه ها نزدیک ۲۰ تا نمونه اونجا بود ولی ادرار من کدر بود اینو ک بهش گفتم گفت آب کلر دار خوردی برای همینه و خندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معذرت میخوام مثلا من آزمایش ادرار ک دادم گذاشتمش پیش بقیع ی نمونه ها نزدیک ۲۰ تا نمونه اونجا بود ولی ...

حتی نگران نشد کلا همیشه همینجوریه ی چندروزه ک کل روز زنگ نمیزنم پیامم نمیدم تا خودش زنگ بزنه میاد اینجام باهاش سرسنگینم واقعا ادم حداقل انتظار داره طرف یکم نگرانش شه ن اینکه مریضی تورو ب شوخی بگیره و بخنده

2728
ایندفعه  ی چیزی گفت توهم مسخرش کن بخند  ببین ناراحت میشه  یا نه

بخدا وقتایی ک ی سرما خوردگی سادع میگیره همش بالاسرشم حتی پاشوییشم میکنم کاری ک مامانش حاضر نمیشه انجام بده چندشش میشد بعد وقتایی ک من مریضم فقط مسخره میکنه و هی میگه هیچی نی خوب میشی

بخدا وقتایی ک ی سرما خوردگی سادع میگیره همش بالاسرشم حتی پاشوییشم میکنم کاری ک مامانش حاضر نمیشه انج ...

تاالان اینجور بودی   از این ب بعد روشتو عوض کن مثل خودش باش

اندکی صبر  سحر نزدیک است...
خب اشتباه  کردی  

مجبور بودم میترسیدم چیز جدی باشه از درد کلیه هام نمیتونستم بشینم راه برم یا حتی دراز بکشم ۲۴ ساعته ام دستشویی بودم خانوادم ک گفتن نداریم و هیچوقتم کمک نمیکنن شوهرمم خرجای منو اضافه میدونه مجبور شدم دیگه

2706