2726
عنوان

اضطراب جدایی کودک پنج ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 43 پست
آخی ناراحت شدم الان خوبه؟آره من هنوز پیشش هستم پشت دررکلاس تازه راضی شده در رو ببندن و دارم مشاوره ه ...

اره بهتره ولی فعلا نمیتونه بره ان شاالله دوهفته دیگه میبرمش.مشاور چی گفت؟

اره بهتره ولی فعلا نمیتونه بره ان شاالله دوهفته دیگه میبرمش.مشاور چی گفت؟

با خود پسرم صحبت میکنه من تو اتاق نیستم ولی بعد اومده میگه اره کیان میترسه مربی اذیتش کنه و این حرفا میخ استم بگم اینارو که خودم میدونستم و همون اول گفته بودم بهت دیگه چیزی نگفتم امروزماعصابم خورد کرد مربی گفته بود یا در نینه باز باشه از همینجا مانانت ببین یا در رو ببتد دهدقیقه ای یک بار مامانتو برو ببین اوند بیردن دیگه ترفت اخرکار فقط دو دقیقه رفت ازمایششو انجام داد نمیدونم چه کارش کنم درمونده شدم گاهی میگم شاید باید وافعا میزاشتمش گربه کنه بیام خوته😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با خود پسرم صحبت میکنه من تو اتاق نیستم ولی بعد اومده میگه اره کیان میترسه مربی اذیتش کنه و این حرفا ...

تا الان چندتا از دوستان و اشنایان من بچه هاشون اینطوری بودن حتی اونا کلاس اول بودن وخیلی راحت گفتن امسال نمیفرستمش فکر میکنم بچم نیمه دومی هست.

منم از الان میگه پیش دبستانی نمیرم .هرچی بمونیم بچه ها بیشتر وابسته میشن

2728
نمیدونم اخه من کلیزهزینه کردم مدرسه هم که پول و پس نمیده 😢

من فعلا هفتصد بیعانه دادم و ششصد پول کتاب و پرینت.ولی اینطوریه که اگه هفته ای سه بار هم پسرم ببرم کمتر حساب میکنن.پسرمن پیش دبستانی هست

یه معلم میگفت دانش اموز دارم کلاس دوم مامانش هنوز میاد

من فعلا هفتصد بیعانه دادم و ششصد پول کتاب و پرینت.ولی اینطوریه که اگه هفته ای سه بار هم پسرم ببرم کم ...

من یک و دویست مدرسه قبلیش دادم اینجا هم فعلا پنج میلیون و ششصد دادم هنوز حدود پنج میلیوتش مونده پسر منم پیش هست 

من یک و دویست مدرسه قبلیش دادم اینجا هم فعلا پنج میلیون و ششصد دادم هنوز حدود پنج میلیوتش مونده پسر ...

سلام عزیزم خوبی

شما چیکارکردی هنوز میری؟

منکه بعد یک ماه که پسرم عمل کرد اون هفته رفتم از قبل بهتر بود استرسش کمتر بود ولی باز میگفت توهم باش امروز دیگه فاصلم بیشتر کردم هواهم سرد شده تو حیاط هستم

جواب کاربرای باتجربه نی نی سایت در این مورد رو میتونی با کلیک روی لینک زیر ببینی. من سوالت رو اونجا نوشتم.
https://kidiba.ir?questionId=anzlmvy2zn
تاپیک اولش رو رد کن بقیه اش تجربیات خوبی داشت.

تو سایت ‌Balenj.com میتونین سوالتون رو بپرسین و جواب کاربرهای باتجربه نی نی سایت رو ببینین.
پسرم نیمه اولی هست با خودم میگم کاش نیمه دومی بود و یکسال دیر تر میرفت مدرسه شاید تا اون موقع بهتر م ...

پسرتون اوصاش چطوره عادت کرد 

پسر منن شرایط پسر شما رو داره شایدم بدتر

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره