2726
عنوان

اضطراب جدایی کودک پنج ساله

988 بازدید | 43 پست

سلام دوستان پسرم امسال میره پیش دو خیلی بهم وابسته هست دو روز تو کلاس بودم بعد چندروز هم رفتم بیرون دم در نشستم جوری که من و ببینه حتی نمیزاره مربی در هم ببنده با این حال همش میاد بهم میگه بریم.حتی نمیزاره از چشمش دور بشم .کسی بوده این مشکل داشته باشه

روانشناس کودک ببریدش.

ما یه بچه اینجوری تو فامیل داشتیم الان دو سه ماهه روانشناس داره روش کار میکنه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم الان همه بچه ها وابسته ان به مادرشونن فقط تو نیستی 

اخه وقتی منم باهاش هستم همش نق میزنه یه مادر دیگه هم هست ولی اون بچه بازیش میکنه تازمانی که مامانش پیشش هست مشکلی نداره اما پسر من با وجودخودمم همش دلواپس هستش

اره یکی تو کلاس پسرم اینجوریه

مامانش از اول تا آخر تو کلاس وایمیسه

تازه ۳شنبه  دیدم اجازه دادخ مامانش بشینه پشت در کلاس

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ما دچار اضطراب جدایی مامان ۳۵ساله ایم.🥲 اصلا پیش ۲ثبت نامش نکردم.!!!

اگه خودش دوست داره بفرستش من از بچگی خیلی به پسرم توجه میکردم این به ضررش بود اما دخترم این کار باهاش نکردم الان خیلی مستقل هست 

پسر من اینجوریه طوریکه امسال نتونستم بزارمش پیش دبستانی،میخوام ببرمش مشاوره هنوز وقت نکردم

من خیلی نگرانم میترسم تا اخر سال همینطوری باشه.پسر من هوش فوق العاده ای داره میتونه بخونه وبنویسه همه چی بلده حتی بیشتراز بچه کلاس اولی فقط به خاطر اضطرابش میفرستمش.و اینکه اونجا میره اضطرابش باعث میشه تو کلاس هیچ کاری و انجام نده

من خیلی نگرانم میترسم تا اخر سال همینطوری باشه.پسر من هوش فوق العاده ای داره میتونه بخونه وبنویسه هم ...

پسر منم مثل پسر شما همه چیز بلده ،برای همین من نگذاشتمش پیش دبستانی،گفتم شاید تا سال دیگه تغییر کنه،قبلا مهد زبان می‌رفت اصلا هم مشکلی نداشت اما یهو چسبید به من

پسر منم مثل پسر شما همه چیز بلده ،برای همین من نگذاشتمش پیش دبستانی،گفتم شاید تا سال دیگه تغییر کنه، ...

پسرم نیمه اولی هست با خودم میگم کاش نیمه دومی بود و یکسال دیر تر میرفت مدرسه شاید تا اون موقع بهتر میشد

2706