2726

ما دیشب سر شب بخیر گفتن دعوامون افتاد من رفتم تو اتاق خابم برده شوهرم میگه چرا مثل هرشب نگفتی شب بخیر بوسم کنی بخابی 😐😑😑😑😑😑 از صبح باد داره انقدر با ناراحتی پیام داده تو که بلد نیستی بگی ولی صبحت بخیر این حرفااا 

شمااا حتمن قبل خاب  شب بخیر میگید اگه نگید ناراحت میشه ؟

نه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ما حتما میگیم

باور داشته باش...اون چیزی که یه زمانی بخاطرش ناراحت شدی،اشک ریختی، وجود خدا رو زیر سوال بردی....اون بهترین اتفاقی بوده که میتونسته تو اون لحظه برات بیفته🥀             مطمئن باش..به این نتیجه میرسی.                                                                                
2728

لعنتیا سر چه چیزایی دعواتون میشه ها

کرک و پرای سگ میریزه 😑😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

عزیزم شوهرت ب شب بخیرگفتن وبوس کردنات عادت کرده

بخاطراین ناراحت شده ک همیشع یادت بمونه وشب بخیرگفتن ات براش مهمه وفک میکنه بهش اهمیت میدی

شوهرمنم ب شب بخیروبوس عادت کرده تا بوس اش نکنم شب بخیرنگم نمیخوابه

نشتون وسوتون پتی انتظارا🤍🕊
باید نبایدای زندگیا با هم یکی نی شما ک هر شب نیگی اره حق داره ناراحت بشه 

میگه فکر کردم باز از ی چیز ناراحت شدی قهر کردی که خابیدی تا صبح ذهنم درگیر بوده 😐😐😑😑واقعن مقصررر منم اعصابم خورد کرد سر ی چیز بیخود 

ما میگیم ولی اگر پیش بیاد یکیمون خسته باشه خوابش ببره درک میکنیم همو. یکم اخلاقش بچه گانه ست به نظرم

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

بستگی داره چیه

ما میگیم

ولی اگر خوابم ببره که میدونیم چرا و در موردش حرف میزنیم

ولی دعوا نه

از دلش در بیار 

لوسه

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706