2733
2734

تلفنی باهاشون صحبت کردم ولی حضوری نه ......

عکسشونو دیدم 

بعد هی  زن داداش نامزدم چند روز اصرار کرده که نشونش بده وقتی منو بهش نشون داده روشو کرده اونور  بدون اینکه هیچی بگه رفته   

از الان با من سر جنگ داره....منم گفتم اگر باز گفت همون عکس خوشگلارو نشون بده که چشام رنگی افتاده چشام روشن نیست خیلی تو سایه تیرست ولی به طرز عجیبی وقتی نور میخوره یکم سبز و عسلی ولی بیشتر سبز میشه گفتم بزار فک کنه من خیلی خوشگلم بسوزه از بس پشت سر من فتنه به پا کرده   

ولی در واقعیت معمولیم ....

به نظرتون چرا اینجوری رفتار کرده ؟؟

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed

دیگه برای عکس نشون دادن نباید ادا در آورد

رفتار‌نامزدت از اول درست نبوده 

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ببشتر از اون جو گرفتت!

در و قابلمه جوب جوريد😅

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
توام کم فتنه نیستی

موشک جواب موشک 

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed

از الان جنگ راه ننداز تروخدا

دیدتو بد نکن

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

خب وقتی به نامزدت میگی لکس خوشگلامو نشون بده بسوزن از الان داری بی سیاست عمل میکنی 

اول بخاطر اینکه اعتماد به نفس نداری و فک میکنی فقط ا  بعضی حالت ها قشنگی 

دوم اینکه از الان داری جنگ به پا میکنی 

حتی اگه باهات بد رفتاری کردن تو همیشه جلو شوهرت خودتو خوب جلوه کن یعنی تو با اونا مشکلی نداری 

اینجوری شوهرت همیشه سمت توعه تورو بهترین و مهربون ترین میدونه

2738
دیگه برای عکس نشون دادن نباید ادا در آورد رفتار‌نامزدت از اول درست نبوده 

ادا درنیاورده ....خوب من نبودم اون چند روز گفته شاید خودش راضی نباشه ‌‌‌‌....اخه میره اون عکس زشتامو نشون میده 

ادا درنیاورده ....خوب من نبودم اون چند روز گفته شاید خودش راضی نباشه ‌‌‌‌....اخه میره اون عکس زشتامو ...

رفتارش در هر حال بالغانه نبوده

البته اگر واقعا نامزد هستید

به هر حال همه دوست دارن ببینن طرف چه شکلیه خب

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
شما ببشتر از اون جو گرفتت! در و قابلمه جوب جوريد😅

خوبش کردم 

هنوز جاری نشدی که، بزار بشی و بعد اینجوری کن. 

خیلی حال میده....جواب همه حرفایی که پشتم زدست....

از الان جنگ راه ننداز تروخدا دیدتو بد نکن

اینکه جنگ نیست ....این سیاست سوزوندن آدم بد ذاته ..... خیلی دلمو به درد آورده 

اتفاقا غیر مستقیم بهش حمله کردم 

2706