2737
2734

من به مامانم گفتم برام ترشی درس کنه چون کارش خوبه 

بعد امروز بهم گف بابا عصبانی میشه که چرا برای بچه ها کار میکنی! خونه همش بو میگیره و.. اخه بابام بد اخلاقه 

مامانم گف اگه میخوای برات کیلویی 20 تومن میتونم درس میکنم و موادشو خودم میگیرم 

خیلی ناراحت شدم، الان موندم چیکار کنم شاغلم هستم، مگه بگم مامانم درس کنه به شوهرم بگم هزینه موادش اونقد شده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

موادشو خودت بگیری یا مامانت؟

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘 
2731

بله هزینه رو بهشون بدید

اگر ترشی در خد یه ظرف کوچولو بود ناراحت شدن داشت

وگرنه وقتی قراره کلی درست کنه وظیفه شون نیست

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2738

شاغل هستی دیگه

چه لزومی داره به شوهرت بگی

پولشو باهاش حساب‌کن

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊

عزیزم حالا ۱۰۰ تومن از حقوق خودت خرج کن

نه دل مادرت بشکنه نه شوهرت بفهمه ناراحت شه

اینهمه داستان و تاپیک زدن نداره که😅

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
2706