2733
2734
لاغرم وزنم زیاد نیست

ازمایش خون دادی ببینی تیروییدت درچه وضعه کمبود ویتامین د یا اهن داری یانه پرولاکتینت چطوره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسایا ما با دوسین حامله شد 

۲سال اقدام بود نمیشد 

سیاهدانه وعسل البته عسل اصل پیدا کن هر شب به اندازه یه نخود بخور تا ۲ماه

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
قدم ۱۶۵ وزنم ۵۸

وزنت خوبه  مشکل هورمونی داری نکنه

پریودات منظمه یانه 

چند وقته اقدام میکنی باردار نشدی

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

مامانم

یک سال طول کشید

یه دختری‌ام که از بچگی با شیلنگ کتک میخوردم .....بچه‌ای بودم که همه حسرت قشنگیشو میخوردن .....دختری که دیگران آرزو داشتن چشماشون مثل من آبی باشه.....دختری بودم که چشمم کردن .....دختری که چهارساله بودچاقو رفت تو چشمش.....و این چشمم از بچگی تا الان غصشو دارم....و خبری از اون دختری که مثل پرنسس قشنگ بود نیست......یه دختری که فقط داد میزنه یکم آرومتر بزارید درس بخونم........میشه برای اینکه از این خونه برم دعا کنی برام خواستگار بیاد؟؟؟؟!!!
2738

من

تازه درمان تنبلی و شروع کرده بودم ک فهمیدم باردارم

دکترم خیلی تعجب کرد😆😆

بنظرم استرس بیشتر از pco مانع بارداریه 

چون خودم اصلا منتظر بارداری نبودم و فک نمیکردم باردار میشم اما شدم

گروه بنفش💜
2706