2370
2368
عنوان

باردارم کی شکمم بزرگ میشه؟

494 بازدید | 39 پست

۱۷ هفته ام چن ماه میشم؟

کی شکمم بزرگ میشه

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پسر قشنگم صحیح و سالم بیاد بغلم دیگه هیچ آرزویی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دو روز دیگه میشم ۱۷ هفته و شکم ندارم فقط گاهی سفت میشه الان ۴ ماه و یه هفته ای

ینی ۴ ماهم تموم شده؟ یا تو ۴ ام

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پسر قشنگم صحیح و سالم بیاد بغلم دیگه هیچ آرزویی ندارم
2372

مبارکه گلم حالا کم کم بزرگ میشه

منم ۹ هفته و ۶ روزم ،بارداری اولم تا ماه هفتم شکم نداشتم بعدش تپلی شدم بعد زایمانمم شکمم اب نشد الان همش حس میکنم سمت راست شکمم سفت میشه 

دلم واسه پسرم تنگ شده 😭😭😭😭

من فکر میکردم شکم ندارم..دیروز رفته بودیم تفریح یه دوست شوهرم دیدیش منم دید گفته بوده خانمت بارداری بسلامتی گفته اره گفته دختر داره درسته گفته اره 

این آدم اصلا خیلی وقت بود ندیده بود شوهرم

یه خانم از دور میدیدم رشته درست می‌کنه اومد گفت خانم شما بارداری گفتم آره گفت تو روخدا اگه دلت رشته کشیده بگو تا یه کاسه برات بیارم 

دیگه دیروز تو هفته ۳۱فهمیذم شکم دارم بقیه متوجه میشن ههههههه

خدای من بزرگ است ،ب اندازه شادی های بی دلیل کودکی هایم ،ب اندازه تمام گره های کوری که دامن روزمرگی هایم را گرفته بود ،وبی خبر آمد و معجزه اش را برایم رو کرد .خدای من بزرگ است همان خدایی که هیچ وقت سایه اش را از سر من و دنیای من کم نمی شود ..خدایا شکرت ،  او می‌رسد ک حال دلم را  عوض کند   خدایا مسافر کوچولوم ب خودت سپردم خودت  بسلامت ب دستم برسونش الهی آمین ..کسی رو جز خدا ندارم هنوز ..یا حافظ یا حافظ یا حافظ،،، ای نگهدارنده ..دختر نازم ب دنیا اومد دوستت دارم عزیزم معجزه خدا 

من بیست هفتم فقط پهلو دارم بچمم پسره چندروز قبل تو مطب دکتر یکی بهم گفت میشه پاشی من بشینم سه ماهه حاملم گفتم بشین عزیزم ولی من پنج ماهمه 😂😂😂😂😂

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرگز نخوری غصه حرف دگران را،گور پدر هرکه بخواهد بدمان را 
2373