2733
2734
عنوان

واسه دختر برادر شوهرم خواستگار اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 5113 بازدید | 115 پست
نه نمیگم اشکال داره دلم به حال خودم سوخت دخترای الان خیلی خوب حقشونو میگیرن

والا این حق گرفتن نیست علاقه به ازدواجه!

ان شااللّه که این مورد خوبی باشه و خوشبخت بشن و کلاً فکر نکن این اخلاق خیلی خوبه ها ...

این دختر خانم رو که من نمیشناسم، ولی کلاً این نسل هم خیلی افسار گسیخته هستن. من خیلی نمی پسندم. حجب و حیا یه مقدارش برای زن خوبه. هم جذابیت داره، هم امنیت ایجاد می کنه، هم متانت ...

اینا صغری کماندو هستن 🤸🏻‍♂️👊🏻

من که به دخترام میگم اگه کسی رو میخواین سالها باهاش دوست بمونید اگر بعد سالها بازم همدیگه رو دوسش داشتید باهاش ازدواج کنید اینا الان داغن و کم سن، پسره باید ۳،۴سال ازدواجو عقب بندازه تا ببینه این عشق و عاشقی پایدار میمونه یا نه، اگه موند میشه ازدواج کرد وگرنه یه عمر باید بخاطر جوگیر شدن همدیگه رو تحمل کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که به دخترام میگم اگه کسی رو میخواین سالها باهاش دوست بمونید اگر بعد سالها بازم همدیگه رو دوسش دا ...

اخه متاسفانه همینم بگی سالها دوست بمونن ببخشید دیگ میرن راحت رابطه هم انجام میدن مث دختر همسایمون دیگ هی میگفتن همو بشناسیم همو بشناسیم بعد خوب پسر کارش کرد بود نگو بعد یه جای دیگ هم دوست دختر داشته چون متعهد نبود دیگ

خوشبخت بشین💕

ممنونم.همچنین😚😚😚

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2728
اخه متاسفانه همینم بگی سالها دوست بمونن ببخشید دیگ میرن راحت رابطه هم انجام میدن مث دختر همسایمون دی ...

بنظرم ربطی نداره این دست خود آدمه که بخواد رابطه داشته باشه یا نه، و بنظر من تعهد با ازدواج نیست آدمی که نخواد تعهد داشته باشه با ازدواجم متعهد نمیشه دختر همسایه‌تون خیلی خوش شانس بوده که قبل از ازدواج طرفو شناخته

1دوازدهمی هستی شما?

نه بابا 

نهمم 2 ماه دیگه میرم تو 16 سال

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
مادر منم دقیقا اینو برا خواهرم میگه😅

والا دقیقا درستش هم همینه ، معیارهای نوجوونی با بیست و چند سالگی بسیار متفاوت هستند ، اینها شرایطشوت در حال تغییر هست ، آقا دانشجو شده و خانم هم سال دیگه کنکور داره ، اومدیم آقا تو دانشگاه نگرشش کلا تغییر کرد و کس دیگه ای رو پیدا کرد که بیشتر به معیارهاش بخوره،چون پخته تر و عاقل تر میشه و شاید اونموقع رفتارهای یه دختر هفده ساله براش قابل تحمل نباشه ، پریشون رو بخونن تا چندسال دیگه بهتر میتونن تصمیم بگیرن ، باید شرایط پایدار بشه و تکلیفشون مشخص بشه ، خودم تا زمانیکه که درگیر درس بودم اصلا نمی‌خواستم ازدواج کنم 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

کله اش داغه....همه چی که دندون پزشک بودن نیست.

سن پسره کمه و الان وقت ازدواجش نیست و ممکنه بعدا پشیمون شه.

خانواده ای هم که پسرشون رو حمایت کنن فردا انتظار دارن هر چی بگن عروس شون بگه چشم و خیلی چیزای دیگه....

غرورت تمامِ توست.هرگز آن را به هیچ و پوش نفروش.از آمیختن تفاهم و نیاز و هوس و وابستگی،چیزی خلق می شود که ما نامش را گذاشته ایم‌ عشق. در زندگی ات آن را بار ها و بار ها تجربه خواهی کرد،و هر بار خواهی پنداشت که این بار تفاوت دارد،که هر بار اشتباهی بوده است،که این بار آخرین بار است...نمی گویم چیز بدی است،لازم است؛امّا غرورت را تنها برای یک بار و تنها برای یک نفر،فدایش کن... از کفرِ من تا دینِ تو راهی به جز تردید نیست...دل خوش به فانوسم نکن این جا مگر خورشید نیست؟...با حس ویرانی بیا تا بشکند دیوارِ من...چیزی نگفتن بهتر از تکرار طوطی وار من. یادمه قبل آشنایی با تو همیشه از اسمت بدم میومد....آدمی زاده دیگه با بعضی چیزا اُنس نمی گیره...روزی که دیدمت و اسمت رو پرسیدم با خودم گفتم شانس رو ببین یکی پیدا شد که دقیقا همون اسم رو داره...اما سرنوشت و تقدیر همیشه زورش بیشتر از خواسته ی دل ما آدماست...الان هر جا اون اسم رو می شنوم دیگه بدم نمیاد فقط و فقط یاد تو میفتم...یاد خودِ خودِ تو.😔😔
2738

فقد مشکل سنشونه وگرنه دندون پزشکو کی رد کردع😍😁

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
تو عقدم به زور گفتم بله از خجالت این الان داره بالا پایین میپره شوهر میخواد🤦‍♀️

قطعا زمان شما با زمان ایشون متفاوته انقدر نگید ما اینجوری بودیم دخترای الان اینجوریت 

هرکس یه طرز فکر یه روحیه داره 

این صبر که من میکنم ...افشردن جان است..💚
تو عقدم به زور گفتم بله از خجالت این الان داره بالا پایین میپره شوهر میخواد🤦‍♀️

خب الان تو خجالتی بودی اون نه به ما چه! اصلا چه ربطی داره😑

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706