2726
عنوان

واسه دختر برادر شوهرم خواستگار اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 5111 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره جوجه اس که   بعدم مونده حالا برا دانشگاه و محیط کار تا ادمای جدیدو ببینه  اومدیم و نظ ...

دوست منم همینجوری بود هول شد زود جواب بله داد ولی بعد که دوستم پزشکی قبول شد اون شوهر مدیرعامل را پس زد گفت نه من حالا پزشکم دگ زشت شوهرم یه لیسانس باشه خخ دگ بس وایستاد پزشک نیومد با یه لیسانس ازدواج کرد اون مدیر عامل هم رفت با یه پزشک خوشگلتر از دوستم ازدواج کردخخ

2728
دوست منم همینجوری بود هول شد زود جواب بله داد ولی بعد که دوستم پزشکی قبول شد اون شوهر مدیرعامل را پس ...

اوه چه خر تو خر شد البته ببخشید😂💔

هدف یعنی موفقیت تمام روزو شب و تلاش کنی و به چیزی که میخوای برسی بس تمام تلاشتو بکن رفیق❤️خبببب از انگیزشی بیایم بیرون بنده عاشق پزشکیم همه میگن نمیشه مرغم یه پا داره من که میگم میشه 😂😁نشدم فدا سرم پشت کنکور میمونم 😁😂ادم کم حوصله ایم بحث و دعوا اینجور چیزا به من نمیاد اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن اینجا هممون فقط یه اسم کاربریم
دوست منم همینجوری بود هول شد زود جواب بله داد ولی بعد که دوستم پزشکی قبول شد اون شوهر مدیرعامل را پس ...

اوفی ، نوش جون هردوشون

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
کجا قبول شده حالا پسره یکم زوده اگه خانوادش موافقن بهشون فرصت بدن

خبر ندارم ببینم قبول کردن یا نه ولی دختره خیلی یکدندست هرچی بخواد همون میشه

نمیدونم کدوم دانشگاهه پسره

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  
شما اگه باهاش دوست نبودی یا خوشت نیومده بایدم ب زور و خجالت بله میگفتی اگه یکیو دوست داشته باشی درنگ ...

من بعد ازدواج عاشقش شدم خیلی دوسشدارم ولی دخترای اونموقع همشون خجالتی بودن😂😊

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  
2706