2737
2734

خواستگارش تازه امسال دندون پزشکی قبول شده بعد پنج سالالان ۲۳ سالشه و فعلا دانشجو ولی پدرش از نظر مالی حمایتش کرده خونه و ماشین خریده دختر برادر شوهرمم ۱۷ سالشه تازه یازدهمه

ولی پاشو کرده تویه کفش الا و بلا من همینو میخوام و دوسش دارم

فکرم به شب خواستگاری خودم رفت چقدر کم رو بودم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  

خوشبخت بشن خوو هم دیگرو میخان

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برا هر دوشون بسیااااار زوده ، چه خبره مگه ، درسشون رو بخونن اگه چندسال دیگه هم معیارهاشون همین بود چشم ، من مادرش بودم عمراااااااا اجازه نمیدادم

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
خب چه اشکال داره عزیزم ،،، دوستش داره دیگه پسره هم که وضعش خوبه و رشته خیلی خوبیم قبول شده

نه نمیگم اشکال داره دلم به حال خودم سوخت دخترای الان خیلی خوب حقشونو میگیرن

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست  
2706