2733
2734
عنوان

مادرشوهر

141 بازدید | 5 پست

سلام دوستان من نامزدم  نزدیک دو سال ،خانواده شوهرم خیلی خونسرد و بی تفاوتن به همه چی انکار هیچی اهمیت نداره براشون. مخصوصا مادرشوهرم حتی عیدی و‌شب چله ای برام نیاورد شوهرم خودش خرید و‌تنهایی اومد و اینکه اصلا زنگ نمیزنه و همچنین دعوت نمیکنه آدمو شوهرم خودش میگه مثلا فلان روز بیا خونمون منم اوایل زیادتر میرفتم الان دیدم اینجوریه منم خیلی کم میرم خونشون ولی تیکه میندازه کم میای ناراحت میشه انگار خب وقتی اون بی تفاوته من چرا خیلی اهمیت بدم و برم ولی میترسم شوهرم ناراحت شه چون اون بیشتر میاد خونه ما بعد مادرشوهرم کاملا بیخیال مثلا اصلا راجع به عروسی حرف نمیزنه و‌حتی میگه نگیرید ولش کنید حالا چجوری رفتار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار از توجه زیاد پسرش به شما احساس ناراحتی و خطر کرده بیشتر بهش محبت کن سعی کن دلشو بدست بیاری و ب ...

والا پسرش به اونم خیلی توجه میکنه ،من به اندازه خودم محبت و احترام میذارم حتی تند تند زنگ میزدم حالشو میپرسیدم میگفتم بیا خونمون دیدم بی تفاوته و من دیگه به کسی که بی تفاوته بیشتر از این نمیتونم اهمیت بدم میشه؟

2728