2726
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 81280 بازدید | 182 پست
نه غیرانتفاعی رفتم استاداش بهتر بودن من تراز تیزهوشانم شد ۳۴ هزار ۲۷ تا غلط زدم تراز پذیرفته شده ۳۷ ...

موفق باشی 

با ی برنامه ریزی درست قطعا به هدفتون میرسید 

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            

ببینید توی کنکور هر آدمی با هر سطح علمی شرکت میکنه اگه صفر هستی یا هیچی نخوندی و میخای شروع کنی باور کن اصلا عقب نیستی حتی باور کن از خیلی هاهم جلویی خیلیا میزارن ۳ ماه قبل کنکور اما تو از الان براش آماده داری میشی.  

اگه سطح صفری تمرکزتو بزار روی آزمون تیر اما اگه از سالای پیش داشتی میخوندی آزمون دی برات بهترین فرصته چون فقط کسایی جدیش میگیرن که واقعا خیلی خوندن و تلاش کردن  

خوب برای سطح صفر با کتابای درست شروع کن و اول اونا رو بخون و بعد تست بزن خیلی هم بزن من الان با خودم فکر میکنم اگه فقط شاید ۱۰۰ تا تست بیشتر میزدم دانشگاه بهتری میوردم اصلا تست رو شوخی نگیر اصلاااااا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم فرانسه چجوری هست برای مهاجرت برای پرستاری پزشکی یا دندون

راجع به فرانسه اطلاعی ندارم.از حقوق در المان هم اطلاعی ندارم ولی کلا درامد در اروپا برای پزشکا خوبه 

2728

کلاس تست و کلاس درسی خیلی از وقتتون رو میگیرم خود من فقط آخر سار همایش جمعبندی شرکت کردم که خیلی خوب بودن و هزینه زیادی هم‌نداشت شاید ۳۰۰ تومن کلا شد 

تمرکز بیشتر رو بزار روی خوندن خودت و تست زیادد 

مخصوصا برای امسال که فقط اختصاصی ها هستن خیلی تست نیاز میشه خیلی خیلی. ( خیلی واقعا روش تاکید می‌کنم خیلی خیلی ) 

چرا دوست ندارید برید همه آرزشونه برن تا به اون در آمد بالا برسن دانمارک من توی گوگل میخوندم بهترین ...

دانمارک حتی محله ها و مدرسه های مهاجرا جداس از بقیه خیلی راسیستن.از سبک زندگیه اروپا خوشم نمیاد در کل امریکارو خیلی بیشتر دوس دارم

کلاس تست و کلاس درسی خیلی از وقتتون رو میگیرم خود من فقط آخر سار همایش جمعبندی شرکت کردم که خیلی خوب ...

خب من پایه ام ضعیفه واقعا باید نگاه فیلم کنم یه چیزی بفهمم

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!

من دو سال مدرسه نرفتم پس مدرسه واقعا مهم نیس توی قبلیتون فکر نکن اگه از مدرسه عادی هستی شانسی نداری... 

الان داشتم نینی سایت رو چک میکردم و دیدم یکی میخاست بره دارو بگیره برای کنکور امیدوارم این تاپیک رو ببینی عزیزم میخام بهت بگم که منم وسط سال برای اینکه بیشتر بخونم میخاستم قرص شب امتحان مصرف کنم  و میدونی چی باعث شد منصرف بشم دوستم بود که خیلی مصرف کرد و به کما رفت...

رشته دبیرستانت چی بود؟

پزشکی کجا قبول شدی؟

رتبه کشوری چقدر باشه برا پزشکی؟

میشه یک صلوات مهمونم کنید🙏💋🤍میخوام آزمون نمونه دولتی برای دبیرستان رشته تجربی تو رو خدا با دل های مهربون تون برام دعا کنید🥺تنها آرزوم قبول دبیرستان نمونه هست موقع دعا کردن ،نماز خوندن تون،قرآن خوندن تون منو فراموش نکنید لطفا {به امید روزی که تاپیک بزنم بگم قبول شدم😭📚💛✌} هر کی دعام کرد تا عمر دارم دعا گوش هستم ای امام رضا به حق گنبد طلائی ات هوای منو داشته باش 🥺
دانمارک حتی محله ها و مدرسه های مهاجرا جداس از بقیه خیلی راسیستن.از سبک زندگیه اروپا خوشم نمیاد در ک ...

راسیستن یعنی چی؟

مثلا اروپا چطوریه چجوری زندگی میکنن با آمریکا میشه یکم توضیح بدید؟

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!
2706