2726
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 81281 بازدید | 182 پست

خوب برگردم سر چیزی که میخاستم بگم... 

مراقب انگیزه و هدفتون باشین به نظرم مهمترین چیزی که باعث میشه سال کنکورتون رو بتونید جلو ببرید انگیزه و هدفتون پس لطفا هدفتون رو همین الان مشخص کنید مثل من هدفتون نباشه دو رقمی شدن یا زیر هزار شدن باور کنید اگه هدفتون اینجوری باشه با هر شکست خیلی آسیب روحی می‌بینید یه دانشگاه و رشته انتخاب کنید و برای اون دانشگاه تلاش کنید... برای مثال برین درصد های  کسایی که دانشگاه شیراز رو آوردن رو ببینید و مبنای تلاشتونو بزارید اون درصدا تا آخر سال برسید... 

●از آدمایی که ارزش هدفتون رو نمیفهمن رو از خودتون لطفا دور کنید خیلی ها هستن واقعا اذیتتون میکنن مثلا با حرفاشون یا با این حرفا پزشکی و مهندسی ها این رشته ها فقط برای بچه پولدارا و شهداس یا این حرف فوق چرت که میگن کشی بشینه پشت کنکور رتبه اش دو برابر میشه... باورتون نمیشه برای همین حرف مادر و پدرم میخاستم منو بفرستن پیام‌نور برخلاف علاقه ام... 

پس لطفا این آدم ها رو از زندگیتون خط بزنید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آسیب روحی همینه ولی قابل درمانه...  آدم نمیتونه بشینه و موفقیت های بقیه رو ببینه و تکون نخوره ...

شما متوجه حرف من نمیشید 

بحث من تلاش نکردن نیست 

تلاش کردن برای خودت نسبت به علاقت نسبت به توانت خوبه 

این روزارو گذروندم و هنوزم اسیب های روحی کنکور باقی مونده 

زمان میبره تا متوجه حرف اصلی من بشید 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
عزیزم چطوری میشه از طریق پزشکی مهاجرت کرد ؟ اطلاعی دارید؟ من شنیدم با پرستاری میشه ولی برای پزشکی سخ ...

با پرستاری کشورای اسکلندیناوی و از طریق skillworker کانادا میشه.دانمارک اصلا کشور خوبی نیس واسه مهاحرت به شدت راسیستن خیلیییی زیاد.برای پزشکی المان خوبه کانادا خوبه و امریکا.من خودم ایرانم و درحال تحصیل حقیتش خودم قصد ندارم مهاجرت کنم با این که خانوادم اونجان.برای امریکا فقط میدونم که 3 مرحله ازمون باید داد دو مرحله ش رو تو کشورایی مثل دبی و ترکیه اگه قبول شدید برای مرحله 3 ویزا میگیرید که برید امریکا و اونجا ازمون مرحله سوم برگزار میشه

میدونم خواهر شما دولتی بود میگم من نمونه دولتی قبول شدم

خوبه خب رفتین؟ 

من چندسال پیش تیزهوشان ثبت نام کردم یادم رفت برم آزمون بدم 🤣

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
خوبه خب رفتین؟  من چندسال پیش تیزهوشان ثبت نام کردم یادم رفت برم آزمون بدم 🤣

نه غیرانتفاعی رفتم استاداش بهتر بودن

من تراز تیزهوشانم شد ۳۴ هزار ۲۷ تا غلط زدم تراز پذیرفته شده ۳۷ هزار بود تا یه هفته ناراحت بودم🚶‍♀️

با پرستاری کشورای اسکلندیناوی و از طریق skillworker کانادا میشه.دانمارک اصلا کشور خوبی نیس واسه مهاح ...

چرا دوست ندارید برید همه آرزشونه برن تا به اون در آمد بالا برسن

دانمارک من توی گوگل میخوندم بهترین کشور هست و امن هست و فلان واسه همین میگفتم 

آلمان نمیدونید حقوق پزشکا چقدره؟ 

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!
با پرستاری کشورای اسکلندیناوی و از طریق skillworker کانادا میشه.دانمارک اصلا کشور خوبی نیس واسه مهاح ...

میگم فرانسه چجوری هست برای مهاجرت برای پرستاری پزشکی یا دندون

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
شما متوجه حرف من نمیشید  بحث من تلاش نکردن نیست  تلاش کردن برای خودت نسبت به علاقت نسبت ...

اتفاقا خیلی خوب متوجهم، من خودم همه ی اینارو گذروندم، میدونم آسیب روحی کنکور چیه، ولی خوشحالی بعدشم چشیدم، میدونم خانواده تو این مسئله بیرون گوده، ولی نمیشه از ترس آسیب روحی کاری نکرد 

استارتر کار درست رو کرده، منم پشیمون نیستم با اینکه آسیب روحی زیادی هم دیدم، ولی میدونم قابل درمانه و همیشه اینجور نمیمونه 

کسی ک هدف داره، چاله چوله های راه هم ب جون میخره، پس انرژی منفی دادن با اینکه آسیب روحی میبینه وفلان وسط موفقیت بقیه جالب نیست، چون خود طرف از همه ی اینا اطلاع داره.. 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

به نظرم این مهمترین تکستم باشه یه جورایی اینو اگه رعایت کنید خیلی از بقیه جلو میفتید 

ببینید همه دارن میخونن هرسال ۱ ملیون نفر کنکور میدن پس برای اینکه بتونید موفق شید باید یه فرق بین شما و بقیه باشه... از درستون لذت ببرید . واقعا فکر می‌کنید چند نفر فقط میان تا امتحان بدن یا چند نفر الان نشستن پشت کتاب دارن با تنفر به کتاب نگاه میکنن

این فرق شماست از درس لذت میبرین و دوستش دارین با علاقه صحفاتتون ورق میزنید تا یاد بگیرید اما اونا ورق میزنن تا تموم شه

به نظرم این مهمترین تکستم باشه یه جورایی اینو اگه رعایت کنید خیلی از بقیه جلو میفتید  ببینی ...

بیشتر از تجربه هات بگو عزیزم من دارم میخونم خیلی بهم کمک میکنی

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!
2706