2733
2734
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 81881 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای کسی ک خانوادش براش مهمه. چرا میارزه، بعد اینکه هر چیزی تلاش خودشو میخواد، حالا پزشکی بیشتر  ...

حرف قشنگیه،اما در حد حرف هست

خانواده خیلی خوبه،خیلی مهمه 

اما تو زمان سختی فقط خودت هستی 

بقیه بیرون ماجرا 

اما گذشته اون روزا،گذشته اون شبا...حالا دنیا اینجوریه،اینجوری که تو هم باید تموم بشی برام.از فردا طرفای ظهر پرنده میشم،تموم میشم...اگر قراره دوستت نداشته باشم چه کاریه که بمونم تو این دنیا.من پرنده میشم،تو شاه ماهی...من تموم میشم،تو شروع.خوشبحال دنیا که تورو داره طفلک من،که ندارمت...اما طوری نیست،فقط۳۷ ثانیه طول میکشه تا تموم بشه نداشتنت
2731
تو پزشکی قبول شو بندرعباسم بود برو میصرفه

مگه بندرعباس چشه😂

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
من درسمم خوبه ولی میگم چون سمپاد نیستم قبول نمیشم🚶‍♀️نمونه دولتی قبول شدم🚶‍♀️

مدرسه نمونه دولتی منظورته؟ 

نفهمیدم 😐

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
2738
اره گرین کارت عزیز باید بهت بگم که اروپا بهترین حقوق و بهترین وامارو به پزشکا میده در حدی پزشک خانوا ...

عزیزم چطوری میشه از طریق پزشکی مهاجرت کرد ؟ اطلاعی دارید؟ من شنیدم با پرستاری میشه ولی برای پزشکی سخته ؟ 

دانمارک خوبه برای پزشکا؟

پا ها روی زمین ولی طرفدار پرواز!
حرف قشنگیه،اما در حد حرف هست خانواده خیلی خوبه،خیلی مهمه  اما تو زمان سختی فقط خودت هستی  ...

آسیب روحی همینه ولی قابل درمانه... 

آدم نمیتونه بشینه و موفقیت های بقیه رو ببینه و تکون نخوره ک ی موقع آسیب روحی نبینه 

آسیب روحی هرچیزی ممکنه باعثش شه ن فقط درس، پس مسخرس ک از ترسش تلاش نکرد و نجنگید 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
اره مدرسه نمونه دولتی

اها 

منظور من مدرسه عادی بود، ن نمونه ن تیزهوشان 

دردهایی که هیچوقت تمام نمی شوند...                              من بین آدما فرق نمیزارم،همه به ی اندازه برام مهم نیستن😆😌                                                                            
2706