2726
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

81387 بازدید | 182 پست

سلام. 

من امسال بعد دو سال پشت کنکور بودن تونستم پزشکی بیارم خوشحال میشم تجربه این دوسال رو باهاتون بع اشتراک بزارم و به سوالاتتون جواب بدم😄 

امیدوارم این تاپیک بتونه بهتون کمک کنه به آرزوتون نزدیک تر شین 😁

فقط پول و تلاش و سهمیه .

حالا شما احتمالا پول و تلاش خخخخ

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چطوری درس خوندی ؟ برنامه ریزیت چطوری بود ؟ از کی شروع میکردی درس میخوندی تو دبیرستان ؟ تکنیک خاصی داری برا درس خوندن

تـو هـمانی کـه دلـم لـک زده لبخـندش را...  او که هرگز نتوان یافت همانندش را... 

اول بزارین بگم براتون درس خوندن سخته خیلی هم سخته ولی واقعا ارزششو داره اینو خودم وقتی درک کردم که رفتم توی سایت سنجش و نتیجه یک سالمو دیدم وقتی شادی پدر و مادرم رو دیدم و وقتی تونستم اون حس رضایت از خودمو که هدف اصلیم بودو حس کنم  

پس لطفا امسال قدرتمند شروع کن و سخت تر بجنگ...

سهمیه اصلا تلاش نمیخواد

اونم ندارم که :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2706