2370
2368
عنوان

چگونه پزشکی قبول شدم...

5757 بازدید | 162 پست

سلام. 

من امسال بعد دو سال پشت کنکور بودن تونستم پزشکی بیارم خوشحال میشم تجربه این دوسال رو باهاتون بع اشتراک بزارم و به سوالاتتون جواب بدم😄 

امیدوارم این تاپیک بتونه بهتون کمک کنه به آرزوتون نزدیک تر شین 😁

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2381

چطوری درس خوندی ؟ برنامه ریزیت چطوری بود ؟ از کی شروع میکردی درس میخوندی تو دبیرستان ؟ تکنیک خاصی داری برا درس خوندن

خوب نبودی با من یه ثانیه ...🤎 شاید بهتر از منه آدم حسابیه... !🤎 مهم نییستت بگی پشتم چی ...🤎 مهم نیست اگه مثِ همه دشمن شی ... !🤎 فقط بهم قول بده اشتباه نکنی ... 🤎 فقط ، بهم قول بده خوشبخت شی ... !🤎 کم کم باید یاد بگیریم : هم عقیده نبودن دلیل بر دشمن بودن نیست !(Please do not  reply)تاپیکای جنجالی تگم کنین پلیز 👀🛸 مخاطبم شمایی که منتظری به یکی برسی تا بهش بپری و انتقام مشکلاتتو ازون بگیری... بنده اینجا سنگ صبور عقده هات نیستم... اینجا با من عین یه انسان بالغ صحبت کن تا تربیت خانوادگیِ خودتم برملا نشه (مُ چَ کِ رَ م )🫂

اول بزارین بگم براتون درس خوندن سخته خیلی هم سخته ولی واقعا ارزششو داره اینو خودم وقتی درک کردم که رفتم توی سایت سنجش و نتیجه یک سالمو دیدم وقتی شادی پدر و مادرم رو دیدم و وقتی تونستم اون حس رضایت از خودمو که هدف اصلیم بودو حس کنم  

پس لطفا امسال قدرتمند شروع کن و سخت تر بجنگ...

2372