2726
اره😂 اصلا من اولین بار عکس همسرم رو دیدم از قیافش خوشم اومد  پس صددرصد این فکرو تا حالا کردم ...

همه ی ما زنا همیشه در حال مقایسه کردنیم 🤣🤣🤣

شوهرم همیشه بهم میگه وقتی فک میکنم میبینم راست میگه ها😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشق من چشاش درشت تر مژه هاشم بلند تر تازه رنگیه چشماش🥺🥺

رسیده پیری ام قبل از جوانی....تمام ارزوها بر دلم ماند....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم که خدا ریخت بهم جرم تو یک نفر بودو آن یک نفر با تو سر تو و یک نفر کل جوانیم ریخت بهم. یه روزم نوبت منم میشه و برم پشت بومو بی پله بیام پایین.منم همون دختری که زیر فشار مشکلات زندگی کمرم شکسته پاهام تو مسیر تاول زدن مغزم له شده قلبم خط انداخته چشم و دلمم خونی ولی منو ببینی لبخند به لبمه صدای خندم خییلیارو اذیت میکنه  و کم نمیارم🙃❣
2728

همسر من چشمهای درشت و مژه های خیلی بلند داره

ولی بدنساز نیست متاسفانه. البته قدبلند و هیکلی هست ولی  ورزش نمی کنه واسه همین از الان گاهی کمردرد و زانو درد داره 

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
من شوهر بدنساز میخام از این خفنااااا

ولل کن میرن باشگاه میان هی بازوهاشونو نشون میدنن ببیننن

یعنی داداشم اینجا بود دو دقیقه می‌نشستم میگفف ببین بازو میگرفت الان رفتش دانشگاه خداروشکر😂😂😂😂

اگر قیامت قصه باشه تو رو من کجا ببینم🥲🖤            
وای چقدر سخت شوهرت متولد چه ماهیه

آره خیلی بده

۱۳۶۶ 

من خدا را در قمقمه آب یافته‌ام ‏در عطر یک گل ‏در خلوص برخی کتاب‌ها و حتی نزد بی‌دینان  اما تقریباً هیچگاه وی را نزد آنانی که کارشان مدام سخن گفتن از اوست نیافته‌ام.
2706