2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همسر من از ۴ عصر تا ۱ شب باشگاهه حتی بعضی وقتام دیر تر  روزای تعطیل هم باشگاهه  از ۱۰ صب ...

هعععی من چی بگم همش در روز شوهرمو سه ساعت میبینیم انقد قص و قرض داریم که نگوخداا کی تموم میشه 🥺🥺🥺🥺🥺

2728
حقداری پس باید صحبت کنید دیگه

صحبت فایده نداره کارشو دوست داره منم کاری نمیتونم کنم 

نمیتونم تا آخر عمر پیشش بمونم و بسازم و بسوزم

من خدا را در قمقمه آب یافته‌ام ‏در عطر یک گل ‏در خلوص برخی کتاب‌ها و حتی نزد بی‌دینان  اما تقریباً هیچگاه وی را نزد آنانی که کارشان مدام سخن گفتن از اوست نیافته‌ام.
وا اولین کسی هستی که به بدن ورزشکاری میکنی چندش

خب از نظر من زیبا نیست بله مرد باید هیکلش خوب باشه ولی تا این حد نه

ولی از نظر من زیبایی نداره و چندشه☺️

ولی تـــو بودنِت انقدر قشنـگه که من قربونِ هرلحظه بودنـِت کنارم برم 💍♥️A
اگه خودتون کافه دارین شماهم همراهش برین خوبه که محیط کافه من خیلی دوست دارم کافی شاپ داشته باشیم

خودم شاغلم وقت ندارم برم پیشش 

من خدا را در قمقمه آب یافته‌ام ‏در عطر یک گل ‏در خلوص برخی کتاب‌ها و حتی نزد بی‌دینان  اما تقریباً هیچگاه وی را نزد آنانی که کارشان مدام سخن گفتن از اوست نیافته‌ام.
2738
هعععی من چی بگم همش در روز شوهرمو سه ساعت میبینیم انقد قص و قرض داریم که نگوخداا کی تموم میشه 🥺🥺🥺 ...

عزیزم🥺😘

خب از نظر من زیبا نیست بله مرد باید هیکلش خوب باشه ولی تا این حد نه ولی از نظر من زیبایی نداره و چن ...

منم از اون بدنا که دیگه زیادی حجیمو تیکه تیکست چندشم میشه ولی تا حدی که وقتی تیشرت میپوشه بازوهاش بزنه بیرونو چهارشونه باشه برام جذابه

2706