2410
2553

بنويسم انجام ميدي؟

اگه نميدي كه خودمو به زحمت نندازم

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه حتما میخام درست کنم تورپخدا    

اوكي. خيلي خوشمزه ميشه من هر هفته درست ميكنم شوهرم عاشقشه🥰الان ميذارم

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2714

یه کیک چهار تخم مرغی شکلاتی درست کن تو دو تا قالب گرد بریز تا این قدر ارتفاع بده.

برای خامه هم خامه قنادی بگیر پودر کاکاییو اضافه کن هم بزن فرم بگیره و ماسوره بزن

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️

٣عدد تخم مرغ

١/٥ليوان شكر

كمي وانيل

١٠دقيقه با همزن هم بزن

نيم ليوان شير(نداشتي با اب هم ميشه)

نيم ليوان روغن

به مواد اضافه كن و با دور كند همزن در حدي بزن كه مخلوط بشه

٢ليوان سرخالي ارد

١قاشق مربا خوري بكينگ پودر

طي سه مرحله به مواد اضافه كن و با همزن هم بزن

بذار تو قالب و بنداز تو فر بعد از  يك ساعت با يه خلال دندون هم توش بزن اگه ديدي بهش نچسبيد يعني پخته نوش جان

اگه ميخواي كاكائويي بشه سه قاشق از اردت كم كن و به جاش پودر كاكائو بزن

2706