2733
2734
عنوان

مشکلم باشوهر

734 بازدید | 58 پست

شوهرم همش پای تلویزیون هست اصلامحل نمیزاره حتی برای رابطه هم من باید کلی برم سمتش.با اینکه از نظر ظاهری ب خودم خیلی میرسم اگرم خیلی لباس بازبپوشم ب جای اینکه خوشش بیاد میگه جلو بچه زشته نپوش.  البته اینم بگم مثلا تو ماهی ک گذشت چن بار دعوا داشتیم اینم باعث شده سردتر بشه.  اصلا انگار ن انگار من هستم همش تلویزیون میبینه و اگر قتر نباشیم وسطش ی حرفی میزنه باهام.  رابطه هم من خودم شاید هر روز یا روز درمیون بخوام ولی اون نه. ۹_۱٠سال اختلتف سنی داریمو ی پسر ۴ ساله.  توروخدا بگید چیکار کنم بیاد سمتم و انقد سرد نباشه

پسرم دنیامه

پارتنر منم سرده باهام بی توجه بهم محبت نداره

خوشبحال اونی ک بهش محبت میشه

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فکر کنم کافور لازمی خواهر 

کاربری دومه😊🌺عشق جانم امام زمانم🌺 زندگی کردن من مردن تدریجی بود آن چه جان کند تنم عمر حسابش کردم🌸 فرخی یزدی 🌸با افتخار پرسپولیسی هستم♥️♥️♥️♥️باز حلقه ی مویت را در باد رها کردی از بند رهایم کن شاهانه شدن بامن،صد دانه این تسبیح یک جمله به من می‌گفت یک بار تو عاشق شو یکدانه شدن بامن
2738
اصلا خودم حس میکنم دچار کمبود محبت شدم

منم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
چند وقت خوب به خودت برس کارای خونه رو مرتب انجام بده سربه سرش نذار، بعد روحیه تو شاد و عادی نشون بده ...

نهایتش باهام یکم حرف میزنه ولی خیلی کم پیش میاد رابطه بخواد

تحملش بالاس

پسرم دنیامه

وااای منم همسرم همینطوره اصلا واسه رابطه اقدام نمیکنه.واقعا خیلی ناراحتم از این رفتارش .هر مدلی لباس بپوشم انگار نه انگار،تعریف میکنه ها و محبت زیاد داره بهم ولی رابطه نه.و اینم بگم مطمئن مطمئن مطمئنم  مرد با وفا و سالمی هست. 

2706