2737
2734
عنوان

خدایا جنازه مامانمو بنداز جلوم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4841 بازدید | 158 پست
دورت بگردم ک گریه نکن درست میشه برو از اون خونه برو دانشگاه کم کم علاقه پیدا میکنی ب اون رشته باهاش ...

نمیتونم اصلا حوصله فیزیک و شیمی ندارم دارم دیوونه میشم خدا مرگم بده😭😭😭

من❤️

عزیزدلم باور کن مادر مشکل اعصاب داره وگرنه چرا اینجوری برخورد کنه باور کن دست خودش نیست 

خودش هم زود پشیمون میشه

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواد با دیوونه بازی منو بترسونه ولیییی من بیشتر مصمم شدم😭😭😭😭😭😭داره رازامو میگه وای وای واییی ...

چه رشته ای قبول شدی ؟ 

البته اگه دوست داری بگو

اتاق بغلی یه دخترست 👩🏻خوشگل موهای بلند  و دم اسب پشتش شام ناهار و با همیم کرما 🐛🦠🪱رو  سرخ میکنه خوب میزاره که مغز پخت شه تن جفتمون ملافست اون لباس عروسشه  👰🏻‍♀️من کت شلوارم 🤵                               من اگه برم توی تاپیکی  و ببنیم کمکی ازم برمیاد سعی میکنم دریغ نکنم                   لازم نیست نسبت به همه نظر ها گارد  بگیریم   من وقت این رو ندارم که دیگران رو توجیح کنم با اون که کم حرفم گاهی وقتا از حرف زدن خسته میشم و حال قانع کردن دیگران رو ندارم     اگه ببینم بحث باهاتون  بی فایدست اصلا شروع نمیکنم که وقت هر دومون گرفته نشه    
2731
منم دیگه زیاد به مامانم چیزی نمیگم.البته مامان من زیاد بد نیست ولی از روی سادگی میشینه حرف میزنه چیز ...

مامانم ابروی منو برد 😭😭😭😭 

جلو داداشم همه چیو گفت داداشم دیگه ذهنیتش درموردم خوب نمیشه الانم داره فحش پسری ک میخوامشو میده😭😭😭😭

من❤️
عزیزدلم باور کن مادر مشکل اعصاب داره وگرنه چرا اینجوری برخورد کنه باور کن دست خودش نیست  خودش ...

به خداوندی خدا از بچگیم همین بوده

ولی اینبار دگ اخرین باره

کافیه ازین خونه برم دگ قدم برنمیدارم تو این خونه😭😭😭

هرچی فحش و فشار روانیه بهم وارد کرد الان میگ من صب باباتو فرستادم واست لب تاپ بخره تو احساس ب مادرت نداری واییییی من احساس ندارم؟؟؟ اون صب با جیغ اومده بالا سرم با چاقو در اتاقم بوده دستام زخم شدن انقد دستگیره رو گرفتم ک منو نکشه خون جلو چشاش بود 😭😭😭😭

من❤️
اخ چجوری برم تک‌و‌تنها از لحظه ای ک برم دانشگاه میدونم دگ من کس و کار ندارم بیچارم کردن جای حمایتشون ...

برو اینا که کس و کار نیستن

بعدم تو خودت رو داری

دانشگاه خوبم قبول شدی

یک کار دانشجویی ام می تونی پیدا کنی درآمد داشته باشی و به مرور مستقل بشی.

بعد هم خواستی یک بخشی از حقوقت جمع کنی ثبت نام کنی کلاس کنکور

و بری رشته مورد علاقه ات

رشته مورد علاقه ات هم شهر خودت نزن با این خانواده

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
2738
میخواد با دیوونه بازی منو بترسونه ولیییی من بیشتر مصمم شدم😭😭😭😭😭😭داره رازامو میگه وای وای واییی ...

خب پب پسر اعتماد نکنی ک بیچاره ایی

چ رشته ایی ازاد اوردی

چ رشته ایی میخان بفرستنت

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

آخه شما هم احتمالا داری از روی احساسات تصمیم میکیری

چرا میخوای بری علوم اقتصادی؟به این رشته قلبا علاقه داری یا فقط واسه اینکه در آینده بتونی بری پیش اون شخص که بهش علاقه داری به آینده ی شغلیت و‌علاقت فکر کن عزیزم، الان هنوز سن و سالی نداری آیندتو به خاطر یکی که اصلا معلوم نیست بینتون رابطه ای شکل بگیره یا نه ، و حای اون رابطه خیر و صلاح تو باشه یا نه به خطر ننداز

منطقی تصمیم بگیر

نگاه و صداو وجود نازنینتو دیگه واسه همیشه کم دارم مامان بزرگ عزیزم.
اخ چجوری برم تک‌و‌تنها از لحظه ای ک برم دانشگاه میدونم دگ من کس و کار ندارم بیچارم کردن جای حمایتشون ...

اولش برات سخته تحمل کن منم روزایی مثل تورو کشیدم البته من دوس داشتم برم دانشگاه از مادرم کتک میحوردم که درسمو ول کنم و الان روزگارم سیاهه

امروز همه تاپیکا شده دعوا و بد و بیراه به مادر 😑

اتفاقاً منم داشتم به خواهرم همین رو میگفتم

برای حال خوبم اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 🍃

میگم نکنه بچه سر راهی هستی آخه آدم با بچه خودش اینجوری می‌کنه 😐

براستی زن بودن کار مشکلی است، مجبوری مانند یک کدبانو رفتار کنی همانند یک مرد کار کنی شبیه یک دختر جوان به نظر بیایی، و مثل سالمندان فکر کنی...🥲🌱🤍
باین خانواده که داری  من بودم میزفتم تو غاررررر تو دورافتاده ترین نقطه جهان درس میخوندم  ...

نمیتونم کنکور بدم دیگه توان ندارم همه سال پشت کنکور بودم😔

من❤️
2706