2703
2553

دیشب من چیز بدی نگفتم ن توهین ن چیزی 

چرا تعلیقم کردین ...اونا گزارش زنارو هم بخدا واگذار کردم ...الانم بهتره کاربریم وصل کنین ..😑

من همون  lili90m هستم😢پس هی نپرسین کاربر جدیدی 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😂😂😂ن خوبن نی نی یارا..وصل میکنن..چون من بی ادبی نکردم

وصل کاربری با نی نی یار نیست عزیزم اینا فقط قطع میکنن

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
2714
@نی_نی_یار_پنج   عزیزم برو تاپیک بخون اگر من بی ادبی کردم اون وقت حق داری ..من چیز بدی نگفتم& ...

عزیزم اگه کاربر قدیمی بوده باشی می‌دونی که فقط به خاطر بی ادبی تعلیق نمیکنن

الان بیشتر به خاطر پستای سیاسی میبندن

ببین کجا چی گفتی 

قسم به امیدی که در ناامیدی می روید.... همه چیز درست خواهد شد☺️
عزیزم اگه کاربر قدیمی بوده باشی می‌دونی که فقط به خاطر بی ادبی تعلیق نمیکنن الان بیشتر به خاطر پستا ...

😕ن بابا من غلط بکنم اصلن نمیرم چیزی نمیگم 

دیشبم من چیز خاصی نگفتم..اسم شهید حججی اومد 

گفتن ازش حاجت گرفتن .منم گفتم روحش شاد مرد بزرگی بود ولی درست نیس این همه امام معصوم داریم از کنارشون رد بشیم از ی آدم معمولی حاجت بخوایم ..البته اماما هم ی جور واسطه هستن ..خلاصه دیدم از اون جا نماز آبکش کرده ها کی کیلو ح جاب دارن رفتن گزارش منو زدن

من همون  lili90m هستم😢پس هی نپرسین کاربر جدیدی 😑
😕ن بابا من غلط بکنم اصلن نمیرم چیزی نمیگم  دیشبم من چیز خاصی نگفتم..اسم شهید حججی اومد  ...

خب دیگه یه چند روز دیگه برو پائین صفه ارنباط اسم کاربریتو و...بزن درست میشی

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
@نی_نی_یار_پنج     سلام عزیزم خیلی وقت بود تگت نکرده بودم دلم تنگ شده بود  د ...

سلام عزیزم قربونت برم منم همینطور  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706