2737
2739
عنوان

تو دانشگاه موقعیت ازدواج چقدر پیش میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9299 بازدید | 97 پست
خوشگل بود؟ یا خوش اخلاق؟ یا هردو؟ 

جذاب بود..عجیب دلبری بلد بود..هر جا میرفت کلی خاستگار و پیشنهاد از اونجا براش پیدا میشد

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همکلاسی های من ترم اول با همدیگه رل زدن بعد الان همگی کااااات 🥴😂

ا  نظر من با همکلاسی دانشگا رل نزدن بهتره اگه کات بکنی د پشتت حرف و بدبختی و دشمن تراشی الان اینا به خون هم تشنن

.
2728
ما ام رفتیم خب !؟  ولی ما پدر مادر در جریان بودن  یک ماشین برداشتیم همه راننده بودیم رفت ...

حالا اونا که اون مدلی بودن چی شد ازدواجای خوبی کردن ؟شما خودت با همسرت کجا آشنا شدی؟

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

من تو دانشگاه رل نداشتم ولی چندتا خواستگار داشتم که البته فقط یکیشون رو به خونه راه دادیم برا خواستگاری رسمی که اونم رد کردم به دلایل زیاد

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
جذاب بود..عجیب دلبری بلد بود..هر جا میرفت کلی خاستگار و پیشنهاد از اونجا براش پیدا میشد

یعنی چجور دلبری میکرد مثلا ؟؟ خوشگل ام بود ؟؟

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
2738
همکلاسی های من ترم اول با همدیگه رل زدن بعد الان همگی کااااات 🥴😂 ا  نظر من با همکلاسی دانشگا ...

ترم یک رل زدن اشتباهه😐😐😐من ترم پنج دوست شدم با همکلاسیم بعد تموم شدن ترم هشت و ترم نه اون ازدواج کردیم 😅😅😍😍

به تقدیر اعتماد کن 

همیشه همینطور خوب بمون به موقع پیش میاد انشاالله 

واسه من نه توی دانشگاه پیش اومد نه سرکار نه مهمونی. 

با یه نگاه پیش اومد 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

مگه دانشگاه جای شوهر پیدا کردنه؟!

از ۱۷سالگی رفتم دانشگاه و از قضا کارشناسی و ارشد و دکتری تو یه دانشگاه بودم بعضیام کل این سالها باهام همکلاس بودن و از قضا تو کارشناسی و دکتری تنها دختر کلاس بودم و تو ارشد ۵تا دختر بودیم اما کل این سالها هیچ پسر همکلاسی رو نه به اسم نه قیافه نمیشناختم چون هیچکسو نگاهم نمیکردم حتی نه اجازه دادم کسی شمارمو داشته باشه نه با پسری سلام علیک میکردم( بداخلاق نیستم مذهبی هم نیستم فقط حد و مرز دارم و دلیلی نمیبینم برای صمیمیت با آقایون)

الانم ۶ماهه ازدواج کردم با کسی که ربطی به دانشگاهم نداشته!!!

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  
حالا اونا که اون مدلی بودن چی شد ازدواجای خوبی کردن ؟شما خودت با همسرت کجا آشنا شدی؟

یکیشون ازدواج کرد با یک پرستار 

ولی اخرین باری که دیدمش میگفت خیانت میکنه منم بهش خیانت‌میکنم ..... 

خب اون چه ازدواجیه !؟ 

گفت بیا زنگ بزن گفتم اوکیه  بده زنگ بزنم 

یکی از همکلاسیام کلی دوس پسر داش..البته نه رابطه عاشقانه کلا با پسرای دانشگاه بود و با دخترا نمیگشت..درسش زیاد خوب نبود به زور کارشناسیش رو تموم کرد ..سر و وضع درست حسابی هم نداشت نه خنده هاش نه پوشش..منظورم مذهبی یا غیر مذهبی نیستا منظورم اینه یجورایی کوچه بازاری بود انگار..تا اینکه ارشد دوباره باهم هم دوره شدیم از زمین تا آسمون تغییر کرد مث یه خانوم شده بود همه چیش..درسش عالی ..یکی از همکلاسیای پسر که آدم حسابی بود رو تور کرد..استعدادهای درخشان شد و بدون کنکور برا دکتری برش داشتن اون پسر هم رفت دکتری ..باهم ازدواج کردن الان دکاری شون تموم شده هردو باهم کار خوب پیدا کردن و الان هم زندگی شون رو دارن هم همکارن

کتاب فروشی آنلاین ائوریم📚🌈@evrim.book💖💖💖مادری با سه فرزند که دکتر مملکته و عاشق کتاب فروشیه😘🥰💝
ترم یک رل زدن اشتباهه😐😐😐من ترم پنج دوست شدم با همکلاسیم بعد تموم شدن ترم هشت و ترم نه اون ازدواج ...

منم رلم  ترم  ۹ هس  خودم ترم  دو🥴 ی بار گفت حس بچه باز بودن پیدا کردم البته الان کاتیم ولی خو ولی حرف میزنیم  تا ی مدت دیه  آشتی میکنیم ... اما خو قبلن میگف تا تو لیسانست  بگیری منم دکترا بعد ازدواج میکنیم 

.
یعنی چجور دلبری میکرد مثلا ؟؟ خوشگل ام بود ؟؟

خوشگل بود ولی بعد از ازدواج خیلی زیاد چاق شد دیگه اون خوشگلی رو نداشت..

اما یه ناز و جذابیت خاصی داشت مث اونایی که با چشاشون دل میبرن انگار مهره مار داره..دیگه طرف به شرایط و تحصیلاتو خانواده ش نگا نمیکرد هر کی میدیدش میخواستش

2706