2737
2734

همش مادرشوهرش به شوهرم میگه داری میای از مادرزنت برام شیر بگیر.چیکار کنم که دیگه نگه پول هم نمیدن همش تقاضای بی خود دارن هزینه عروسی هم کامل مامان بابام دادن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هزینه عروسی رو دیگه چرا شما دادین 

چون من حامله بودم و شوهرم 4ماه بود که حقوق نداشت.میخاستیم زودتر عروسی بگیریم .البته پدرشوهرم و مادرشوهرش کلا خودشونو کشیدن کنار حتی یه کیسه برنج هم ندادن

مادرتینا دامداری دارن یا مغازه دارن؟اگه دامداری دارن بگو شیراشونو از قبل به یکی فروختن هرروز میره شیرو ازشون میگیره

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
2738

اگر یکی دولیتر دوهفته یکباره ولش کن ارزش نداره اما اگر مقدارش زیاد و تقاضاهاش پشت سرهمه به شوهرت بگو مادرم هزینه میکنه برای خوراک دام و باید پول شیرروبدین

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2706