2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خیلی زیاد خصوصا خونه پدرش منم خونه پدرم خیلی حواسم بهش هست، سر سفره جا برام نگه میداره که حتما پیش هم باشیم خیلی حواسش هست چی میخورم میوه و چایی تعرف میکنه  مرتب میپرسه چیزی لازم ندارم و....

زهد ریایی،جهل مقدس...
2731

برام غذا میکشه.بچمو کمکم میگیره.میگه چای میخوری؟ برام برمیداره.یا اگه کنارش نباشم میگه بیا چایی بخور.یبار هم خواهرزادش جعبه شیرینی رو اول گرفت سمت اون جعبه رو از دستش کشید گرفت جلو من😁

ممنون ک لایک نمیکنید❤همسر آقای مهندس🙃مامان یه گل پسر خوشگل و بانمک🙂من یه مادرم...چهرم بی بی فیسه ولی تجربه و روحم ۷۰ساله اس!

هیچوقت حواسش نیست حتی اگه ماتحت خودم جر بدم که توجه کنه😕

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞

هیچی کلا از چشمم افتاده بخاطر کم محلی هاش بخاطر اینکه اصلا حواسش به من نیس بخوام بمیرم به دادم نمیرسه دریییییغ از یه ذره محبت خیییییف واقعا نمیدونم چرا زنش شدم خیییلی دوستم داره ولی به روم نمیاره و اصلا محبت نداره از لحظ روحی داغونم 

میریم خونه مادر شوهرم  جاریم دوتا پسر داره یعنی ولشون کنی بچه کوچیک گیرسون بیاد میکشنش دخترم یازده ماهشه منو دخترم میریم تو اتاق میخابیم شوهرم با چوب میشینه جلو در اتاق 😂😂که اونا نیان اذیت کنن یعنی اینقد شیطونن ودررابطه با چیزای دیگه هم خیلی بهمون میرسه

2738

اره 

کلا ادم با محبتیه و محبتشم نشون میده 

کلا حواسش به همه چیز هست دیگه مثلا درست پذیرایی بشم ، کاری داشته باشم یا مثلا تو جمع خانواده خودش چون راحت نیستم زیاد باهاشون سعی میکنه منم هی وارد بحثا کنه یخم باز بشه 

دیگه بوس یهویی و بغل و اینجور چیزام که کلا تو خانوادشون خیلی طبیعیه 😂🤦‍♀️

هیچی کلا از چشمم افتاده بخاطر کم محلی هاش بخاطر اینکه اصلا حواسش به من نیس بخوام بمیرم به دادم نمیرس ...

اوایل زندگیمون اینجور بود ولی خب اینقد باهاش حرف زدم وبهش گفتم درست شد خداروشکر باهاش حرف بزن بگو اگه تو جمع خانواده ات بهم توجه کنی وبهم احترام بزاری شان منو بردی بالا

بخدا باور کن  یعنی نمیدونی چکار میکنن مثلاپسر جاریم  یه چاقو گرفته بود میگفت میخام نی نی ر ...

چه غلطا 

شوهر منم از الان هی میگه بچه که بدنیا اومد باید مواظب باشیم اذیتش نکنن

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2706