2726
خواهرم چی می گی این حرفا چیه!!!!؟ من فقط زیارت عاشورا رو چهل روز خوندم همین مگر می خواهیم روز سکوت ب ...

این چله که با کسی هم صحبت نشیم کی از خودش در آورده ؟!!!!

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی میتونم با عشقم حرف بزنم؟اخه ترسیدم باطل بشه؟😔😔

بله هر چله ای خواستی بگیری این قانون سکوت درش نیست 

بزرگوار مطلبی  که با عقل جور در نیاد جز خرافات چیزی نیست 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
این چله که با کسی هم صحبت نشیم کی از خودش در آورده ؟!!!!

بخدا به من گفتن با کسی حرف نزنیم و از این جور حرفا بعضیام میگفتن اگر با عشقت قول و قرار گذاشته باشین گناه نیست باهمدیگه حرف بزنید گیج شدم😔😔

2728
خداکنه حل بشه من ایمان دارم خدا کمکم میکنه ارزوی ۷ سالمو براورده میکنه

آخر  شب جانماز بنداز نمیگم حتما نماز شب  بخونی با خدا حرف بزن خیلی راحت و معمولی باهاش درد دل کن مبینی اشکت هم میاد حرف دلت رو بگو  ان شاالله به صلاحت باشه حاجتت رو بده یا بهترش رو برات توی اون دنیا کنار بزاره 💚

مرسی عزیزم که بهم‌ گفتی واقعا ازت ممنونم 

خواهش می کنم سلامت باشین