2410
2553

زیارت عاشورا 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ختم قرآن. دعای معراج. دعای گنج العرش. حدیث کسا. زیارت عاشورا. دعای نادعلی. دعای مشاور. دعای نور. 

اذکار

صلوات. استغفرالله. یا مهدی ادرکنی. یا جواد الائمه ادرکنی. یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین.  صراط علی مستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

2456
2714

تا چهل رو بله خوندم رعایت کردم حتی اگر کسالتی داشتم  اون روز به کسی می گفتم جام بخونه 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
تا چهل رو بله خوندم رعایت کردم حتی اگر کسالتی داشتم  اون روز به کسی می گفتم جام بخونه

من میتونم رعایت بکنم ولی نمیتونم با عشقم حرف نزنم میترسم چله م باطل بشه😔

من میتونم رعایت بکنم ولی نمیتونم با عشقم حرف نزنم میترسم چله م باطل بشه😔

خواهرم چی می گی این حرفا چیه!!!!؟ من فقط زیارت عاشورا رو چهل روز خوندم همین مگر می خواهیم روز سکوت بگیریم ؟!!!

خواهرم چی می گی این حرفا چیه!!!!؟ من فقط زیارت عاشورا رو چهل روز خوندم همین مگر می خواهیم روز سکوت ب ...

یعنی میتونم با عشقم حرف بزنم؟اخه ترسیدم باطل بشه؟😔😔

2706