2370
2368

زیارت عاشورا 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 

ختم قرآن. دعای معراج. دعای گنج العرش. حدیث کسا. زیارت عاشورا. دعای نادعلی. دعای مشاور. دعای نور. 

اذکار

صلوات. استغفرالله. یا مهدی ادرکنی. یا جواد الائمه ادرکنی. یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین.  صراط علی مستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2383

تا چهل رو بله خوندم رعایت کردم حتی اگر کسالتی داشتم  اون روز به کسی می گفتم جام بخونه 

ای پرچمت ما را کفن ⚘ایران من ⚘هرکس در گِل آلود کردن امنیت این کشور نقش داشته در ریختن خون های مردم بی دفاع و بی گناهی که در شاهچراغ به شهادت رسیدن هم نقش داردو سهیم هست 
2372
تا چهل رو بله خوندم رعایت کردم حتی اگر کسالتی داشتم  اون روز به کسی می گفتم جام بخونه

من میتونم رعایت بکنم ولی نمیتونم با عشقم حرف نزنم میترسم چله م باطل بشه😔

من میتونم رعایت بکنم ولی نمیتونم با عشقم حرف نزنم میترسم چله م باطل بشه😔

خواهرم چی می گی این حرفا چیه!!!!؟ من فقط زیارت عاشورا رو چهل روز خوندم همین مگر می خواهیم روز سکوت بگیریم ؟!!!

خواهرم چی می گی این حرفا چیه!!!!؟ من فقط زیارت عاشورا رو چهل روز خوندم همین مگر می خواهیم روز سکوت ب ...

یعنی میتونم با عشقم حرف بزنم؟اخه ترسیدم باطل بشه؟😔😔

خواهرم چی می گی این حرفا چیه!!!!؟ من فقط زیارت عاشورا رو چهل روز خوندم همین مگر می خواهیم روز سکوت ب ...

این چله که با کسی هم صحبت نشیم کی از خودش در آورده ؟!!!!

یعنی میتونم با عشقم حرف بزنم؟اخه ترسیدم باطل بشه؟😔😔

بله هر چله ای خواستی بگیری این قانون سکوت درش نیست 

بزرگوار مطلبی  که با عقل جور در نیاد جز خرافات چیزی نیست 

این چله که با کسی هم صحبت نشیم کی از خودش در آورده ؟!!!!

بخدا به من گفتن با کسی حرف نزنیم و از این جور حرفا بعضیام میگفتن اگر با عشقت قول و قرار گذاشته باشین گناه نیست باهمدیگه حرف بزنید گیج شدم😔😔