2726
عنوان

به نظرتون چاق کنندس؟؟

199 بازدید | 13 پست

۱هفتس هر روز موز و شیر و خرما وکنجد و عسل مخلوط میکنم و میخورم

ب نظرتون چاق کنندس؟

برا تقویت تخمک میخورم

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مخلوطی که گفتید مقدار زیادی کالری وارد بدنتون میکنه اگر فعالیت کافی برای جذب و دفع نداشته باشید به قند تبدیل و نهایتا باعث چاقی میشه.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
مخلوطی که گفتید مقدار زیادی کالری وارد بدنتون میکنه اگر فعالیت کافی برای جذب و دفع نداشته باشید به ق ...

بهتر

لاغرم خیلیییی

1/11/11بهترین تاریخ عمرم بیبی چکم شب تولد امام جواد(ع)مثبت شد خدایا هزاران بار شکرت هیچ زنی در انتظار بچه نمونه و دامنش سبز بشه الهی آمین   1/12/1 صدای قلبشو شنیدم خدایاشکرت.2/1/6 سونو دادم دکتر گفت کاملا سالمی و گل دختری نفس مامان عاشقتم پرنسسم .گل دخترم ۲۷شهریور اومد بغلم،النای من عاشقتم دخترقشنگم