2737
2734
عنوان

جراح بینی تهران

699 بازدید | 7 پست

دوستان کسی تهران بینیشو عمل کرده؟پیش کدوم دکتر که قیمتش پایین باشه و تبحر داشته باشه عمل کنیم برای بینی گوشتی الخصوص کدوم پزشک و پیشنهاد میدین؟

جواب دادن لایک کن منم ببینم 

قیمت مناسب الان 20 تومن ایناست 

یکی دو تا دکتر پیدا کردم نمی دونم ولی چطوری دوستم پیش یکی عمل کرده روش بسته من از قیمت گرفتم گفت 19 تومن ولی خیلی فانتزی به نظرم دکتر حبیب سهرابی

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................

من خودم بینی م استخوونی بود و پیش دکتر خوش سیرت عمل کردم البته دو سال پیش. اما دوستم پیش شون تازه عمل کرده و بینی ش هم گوشتی بعد از 4 ماه با اینکه هنوز ورم داره اما خیلی خیلی خوشگل و طبیعی شده
من هزینه عمل دکتر در حال حاضر نمیدونم شماره تماس شو برات میذارم زنگ بزن

02188675511

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دکتر کیوان خوشخو رو پیشنهاد میکنم برید پیششون خیلی خوب و طبیعی جراحی میکنند من یکی از دوستام پیششون عمل کرده خیلی خوب شده بینیش نمونه کاراش داخل اینستا هست پیجشو براتون میذارم https://www.instagram.com/dr_khoshkhoo/?hl=en

خواهرشوهر من پیش دکتر آرش آذری پور عمل کرده و خیلی بینی ش قشنگ شده معمولا بینی های گوشتی اینقدر خوب در نمیاد اما این واقعا عالی شده. من هزینه شو دقیق ننمیدونم اما بهتره بخاطر هزینه پایین پیش دکتر نابلد نری چون پشیمون میشی. آدرس و شماره تماس دکتر میتونی از سایتش پیدا کنی

من خودم بینیم گوشتی بود خیلی هم دنبال یه جراح خوب گشتم چون خیلی حساس بودم میخواستم هم اصولی عمل کنن که مشکلی بعد عمل برام پیش نیاد و هم از لحاظ زیبایی کارشون خوب باشه نمونه کارای دکتر کیوان خوشخو رو داخل اینستا دیدم خیلی خوشم اومد راجبشون تحقیق کردم ازشون خیلی تعریف کردن رفتم پیش ایشون عمل کردم و الان خیلی راضیم خداروشکر

2738